net1

Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem od Netatmo w białej wersji kolorystycznej

Netatmo zaprezentowało białą wersję kolorystyczną Inteligentnej Kamery Zewnętrznej z Alarmem. Użytkownicy mają teraz do wyboru urządzenie z czarną lub białą obudową.

Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem zapewnia spokój mieszkańcom domu, podczas gdy przebywają poza nim, np. w czasie wyjazdu wakacyjnego. Kamera potrafi rozróżniać osoby, zwierzęta, pojazdy oraz nieszkodliwe ruchy. Kiedy wykryje podejrzaną aktywność, ostrzega domownika w czasie rzeczywistym poprzez powiadomienie na jego smartfonie. Użytkownik może wtedy zdalnie uruchomić syrenę o głośności 105 dB, żeby odstraszyć potencjalnego włamywacza oraz wezwać policję.

Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem od Netatmo w białej wersji kolorystycznej ciekawostki Netatmo  Netatmo zaprezentowało białą wersję kolorystyczną Inteligentnej Kamery Zewnętrznej z Alarmem. Użytkownicy mają teraz do wyboru urządzenie z czarną lub białą obudową. net 1

Łatwa instalacja

Dyskretna i łatwa w instalacji Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem może być umieszczona w miejscu istniejącej lampy zewnętrznej. Posiada wbudowany inteligentny system oświetlenia, który włącza się automatycznie po wykryciu zagrożenia, oświetla wejście do domu w nocy i odstrasza intruzów.

Bezpieczeństwo danych

Aby zapewnić bezpieczeństwo nagrań, są one przechowywane na zaszyfrowanej karcie Micro SD. Wizja w podczerwieni pozwala na monitorowanie podejrzanych ruchów nawet w nocy. Funkcja Alert-Zone umożliwia zdefiniowanie obszaru kontrolowanego przez kamerę tak, aby nie wkraczała ona na podjazdy lub ogrody sąsiadów.

Współpraca z kamerami wewnętrznymi Netatmo

Po zainstalowaniu najnowszej automatycznej aktualizacji oprogramowania wewnętrzne i zewnętrzne kamery Netatmo mogą współdziałać ze sobą dzięki funkcji Multicam. To nowe rozwiązanie pozwala im komunikować się ze sobą bezpośrednio i uruchamiać syreny kamer wewnętrznych i zewnętrznych w przypadku wtargnięcia osoby postronnej na posesję lub do domu.

Bez abonamentu i dodatkowych kosztów

Wszystkie funkcje kamer Netatmo dostępne są bez abonamentu i dodatkowych kosztów. Aktualizacje dokonywane są regularnie, automatycznie i bezpłatnie. Kamery są kompatybilne z Apple Homekit, Amazon Alexa i Google Assistant, co pozwala na realizację wielu scenariuszy z innymi podłączonymi urządzeniami. Kamery są łatwe w obsłudze i nie wymagają posiadania centrali smart home.

Cena i dostępność

Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem w obu wersjach kolorystycznych jest dostępna w sprzedaży w cenie 1649,99 zł na stronie netatmo.pl oraz w innych sklepach. Aplikacja Netatmo Home + Security jest darmowa i kompatybilna z urządzeniami z systemami iOS 15 i nowszymi oraz Android 5.0 i nowszymi. Aplikacja internetowa Netatmo jest dostępna dla komputerów Mac i PC.

O Netatmo

Netatmo to jeden z liderów rynku smart home, tworzący inteligentne i proste w użyciu urządzenia zwiększające wygodę i bezpieczeństwo domu.

Od chwili utworzenia w 2012 r. Netatmo opracowuje i oddaje w ręce użytkowników kompletne produkty.

  • 100% kosztów zawiera się w cenie zakupu urządzenia: bez abonamentu i ukrytych opłat.
  • 100% bezpieczne: gwarantują ochronę danych i prywatność użytkowników.
  • 100% aktualne: zapewniają regularne aktualizacje i bezpłatne dodawanie nowych funkcji.

Netatmo oferuje obecnie 16 inteligentnych produktów i akcesoriów. Przydatne i łatwe w użyciu urządzenia poprawiają samopoczucie i codzienną jakość życia w domu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top