OneTech20.01.2020
Inteligentne czujniki, przełączniki i inne urządzenia Aqara zgodne z HomeKit trafiły właśnie do oferty sklepu ThinkStore

Urządzeń Aqara chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Za pomocą tych czujników i przełączników jesteśmy w stanie stworzyć nasz inteligentny dom zgodny z HomeKit za naprawdę niewielkie pieniądze.

W ofercie sklepu znajdziecie na ten moment: czujnik zalania wodą, czujnik wibracji, czujnik ruchu, czujnik otwarcia drzwi i okna, przełącznik ścienny oraz czujnik wilgotności i temperatury. Co jest najciekawsze żaden z tych czujników nie kosztuje więcej niż 70 zł!

My obecnie korzystamy z kilku czujników wilgotności i temperatury i działają one naprawdę dobrze. Kupiliśmy je po to, aby sprawdzić jak będą się spisywać.. I co? jesteśmy mega zadowoleni! Czujniki działają bez problemu i pokazują temperaturę zarówno w wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Jest naprawdę bardzo dobrze, a wszystko za 55 zł. Oczywiście należy pamiętać, że do poprawnego działania czujników konieczna jest bramka, która kosztuje nieco ponad 200 zł. Powiemy Wam szczerze, że teraz gdy produkty są dostępne praktycznie od ręki na pewno powiększymy naszą kolekcję o dodatkowe akcesoria.

Jeśli chodzi o dodanie i korzystanie z bramki to wygląda to banalnie prosto. Całość odbywa się dokładnie tak samo jak w przypadku innych produktów kompatybilnych z HomeKit.

Na koniec warto dodać że oferowane produkty HomeKit w sklepie ThinkStore, są szczegółowo testowane przez obsługę sklepu i dokładnie selekcjonowane. Dlatego kupując w sklepie ThinkStore akcesoria HomeKit mamy pewność, że będą one zawsze działać zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Sklep ThinkStore znany z tego, że wyznacza trendy w sprzedaży akcesoriów HomeKit, dziś dodał do swojej oferty akcesoria firmy Aqara. Jest to jasny sygnał, że urządzenia są godne polecenia i spełniają wysokie standardy ekspertów sklepu ThinkStore.

Ceny wszystkich czujników znajdziecie w tym miejscu. Szczerze i gorąco polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl