Inteligentne zegarki z Android Wear wreszcie kompatybilne z iPhone 7/Plus ciekawostki iOS, Apple, Android Wear  Inteligentne zegarki z Android Wear na pokładzie w połączeniu z urządzeniami mobilnymi Apple nie oferują zbyt wiele, ale wygląda na to, że wielu użytkowników się na nie decyduje, zamiast kupować zegarek Amerykanów. image android wear ad

Inteligentne zegarki z Android Wear wreszcie kompatybilne z iPhone 7/Plus

Inteligentne zegarki z Android Wear na pokładzie w połączeniu z urządzeniami mobilnymi Apple nie oferują zbyt wiele, ale wygląda na to, że wielu użytkowników się na nie decyduje, zamiast kupować zegarek Amerykanów.

Ostatnio pojawiły się problemy po wydaniu najnowszych iPhone’ów, ale dzięki aktualizacji do iOS 10.1 problem znika.

Aktualizacja do wersji 10.0.2 częściowo eliminowała problem, choć wielu użytkowników nadal nie mogło sparować zegarków z siódemkami. Na szczęście iOS 10.1 w 100% radzi sobie z problemem i, jeżeli wcześniej mieliście problemy ze sparowaniem zegarka, to teraz nie powinniście. Google nawet zabrało głos w tej kwestii i oznajmiło, że pracowało z Apple nad wyeliminowaniem problemu.

Inteligentne zegarki z Android Wear wreszcie kompatybilne z iPhone 7/Plus ciekawostki iOS, Apple, Android Wear  Inteligentne zegarki z Android Wear na pokładzie w połączeniu z urządzeniami mobilnymi Apple nie oferują zbyt wiele, ale wygląda na to, że wielu użytkowników się na nie decyduje, zamiast kupować zegarek Amerykanów. Android Wear iPhone 7

Problemy z łącznością Bluetooth są spowodowane wyposażeniem sprzętu w układ Bluetooth W1, co sprawia, że większość dotychczasowo kompatybilnych akcesoriów może nie działać z iPhone’em 7/Plus, więc miejcie to na uwadze. Mam nadzieję, że problemy z niektórymi usunięto za sprawą aktualizacji do 10.1.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top