Intelix - powrót grupowania powiadomień znanego z iOS 9 ciekawostki   Powiadomienia w obecnej formie są dla mnie nie do przyjęcia, szczególnie po spędzeniu roku z Xiaomi Mi 5s lockinfo

Intelix – powrót grupowania powiadomień znanego z iOS 9

Powiadomienia w obecnej formie są dla mnie nie do przyjęcia, szczególnie po spędzeniu roku z Xiaomi Mi 5s.

Android powinien być wzorem dla Apple, ponieważ w iOS 9 pojawiło się grupowanie powiadomień, a później Amerykanie zaczęli utrudniać życie użytkowników.

Za czasów korzystania z iOS 9 powiadomienia były grupowane wg aplikacji, więc wszystkie pojawiały się przy jednej ikonie, a teraz jest wolna amerykanka. Parę powiadomień z tej samej aplikacji pojawia się, jako kolejne, a nie pod jak za czasów iOS 9. Na szczęście można to przywrócić, pod warunkiem, że macie iOS 11.1.2 lub niższy i nie żal wam wydać 2$ na wtyczkę InteliX.

Intelix - powrót grupowania powiadomień znanego z iOS 9 ciekawostki   Powiadomienia w obecnej formie są dla mnie nie do przyjęcia, szczególnie po spędzeniu roku z Xiaomi Mi 5s IMG 2591

Wtyczka przywraca utracone grupowanie powiadomień, które wg mnie powinno pozostać od czasów iOS 9. Po co usuwać coś, co działa bardzo dobrze i sprawia, że powiadomienia są w jednym miejscu, a nie w wielu. Dla mnie są wtedy nawet czytelniejsze niż obecnie.

InteliX pobierzecie po dodaniu do Cydii https://packix.ioscreatix.com , jako źródła. Pamiętajcie, że wtyczka jest płatna i kosztuje obecnie 1,99$.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top