iOS 10 będzie powiadamiać użytkowników o korzystaniu z autokorekty? polecane, ciekawostki nowa autokorekta w iOS 10, kiedy iOS 10, iOS 10, Autokorekta, Apple  Wczoraj w sieci pojawiła się ciekawa informacja z której wynika, że Apple najprawdopodniej już w nadchodzącym wielkimi krokami iOS 10 będzie chciało usprawnić działanie autokorekty. Rozmycie 1300x700

iOS 10 będzie powiadamiać użytkowników o korzystaniu z autokorekty?

Wczoraj w sieci pojawiła się ciekawa informacja z której wynika, że Apple najprawdopodniej już w nadchodzącym wielkimi krokami iOS 10 będzie chciało usprawnić działanie autokorekty.

Najprawdopodniej już w nowej wersji iOS, gigant z Cupertino wprowadzi opcję, dzięki której osoba do której piszemy, będzie wiedziała, które słowo zostało automatycznie zmienione przez autokorektę. W jaki sposób?

iOS 10 będzie powiadamiać użytkowników o korzystaniu z autokorekty? polecane, ciekawostki nowa autokorekta w iOS 10, kiedy iOS 10, iOS 10, Autokorekta, Apple  Wczoraj w sieci pojawiła się ciekawa informacja z której wynika, że Apple najprawdopodniej już w nadchodzącym wielkimi krokami iOS 10 będzie chciało usprawnić działanie autokorekty. autokorekta

Jak widzicie powyżej słowa takie zostaną podkreślone niebieską kreską. Odbiorca nie zobaczy oryginalnego słowa, tylko to automatycznie zmienione przez autokoretkę. Na pewno wprowadzenia takiego rozwiązania, pozwoli uniknąć wielu nieporozumień.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry