iOS 10 usunie funkcję Connect z paska nawigacji Apple Music ciekawostki nowe apple music, iOS 10, connect w iOS 10, connect apple music, Apple music  Im bliżej prezentacji iOS 10, tym więcej informacji będzie pojawiać się w sieci. Najnowsze z nich pochodzą od 9to5mac.com. iOS10 1

iOS 10 usunie funkcję Connect z paska nawigacji Apple Music

Im bliżej prezentacji iOS 10, tym więcej informacji będzie pojawiać się w sieci. Najnowsze z nich pochodzą od 9to5mac.com.

Kilka godzin temu serwis 9to5mac.com poinformował o tym, że usługa Connect, która dostępna jest obecnie w pasku nawigacji w Apple Music, w nowym iOS 10 zostanie z niego usunięta i zostanie przeniesiona do sekcji ?Dla Ciebie?.

iOS 10 usunie funkcję Connect z paska nawigacji Apple Music ciekawostki nowe apple music, iOS 10, connect w iOS 10, connect apple music, Apple music  Im bliżej prezentacji iOS 10, tym więcej informacji będzie pojawiać się w sieci. Najnowsze z nich pochodzą od 9to5mac.com. AppleMusic1

Będzie to jedna tych zmian, która ma sprawić, że aplikacja bardziej intuicyjna i bardziej przejrzysta. Nowa wersja Apple Music ma zostać zaprezentowana wieczorem 13 czerwca.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry