iOS 10 w końcu z ukrywaniem systemowych aplikacji polecane, ciekawostki ukrywanie systemowych aplikacji, jak ukryć systemowe aplikacje w iOS, iPhone 7, iOS 10, Apple  Urządzenia mobilne z Androidem na pokładzie od dawna pozwalają na ukrywanie/wyłączanie/usuwanie niepotrzebnych użytkownikowi aplikacji (fabrycznie), a iOS obecnie nie ma takiej funkcji. Zdrowie.onetech.pl  1300x700

iOS 10 w końcu z ukrywaniem systemowych aplikacji

Urządzenia mobilne z Androidem na pokładzie od dawna pozwalają na ukrywanie/wyłączanie/usuwanie niepotrzebnych użytkownikowi aplikacji (fabrycznie), a iOS obecnie nie ma takiej funkcji.

Jest ona dostępna tylko i wyłącznie po wykonaniu Jailbreak i instalacji aplikacji Springtomize 3. Ale niedługo sytuacja powinna się poprawić.

Sam mam na iPadzie folder, w którym leżą wszystkie nieużywane przeze mnie aplikacje (domyślne) i wolałbym ich nie widzieć niż wiedzieć, że jeszcze są. Tim Cook wcześniej zapewniał, że kolejna wersja oprogramowania układowego to umożliwi.

iOS 10 w końcu z ukrywaniem systemowych aplikacji polecane, ciekawostki ukrywanie systemowych aplikacji, jak ukryć systemowe aplikacje w iOS, iPhone 7, iOS 10, Apple  Urządzenia mobilne z Androidem na pokładzie od dawna pozwalają na ukrywanie/wyłączanie/usuwanie niepotrzebnych użytkownikowi aplikacji (fabrycznie), a iOS obecnie nie ma takiej funkcji. 1 1

Aplikacje od teraz w podglądzie metadanych przy pomocy iTunes widnieje ?isFirstParty? i ?isFirstPartyHideableApp.? Wartości obecnie ustawione są na 0 lub fałsz (false), ale “Hideable App“. Sugeruje, że w przyszłości zmienią się one na 1 lub prawda (true). Oczywiście, tylko fabryczne aplikacje będzie można ukryć.

Zdaje sobie sprawę, że ?hideable?, to nie to samo, co ?deleteable?, ale jestem ciekaw, jak Apple poradzi sobie z implementacją. Może aplikacje rzeczywiście będzie można wykluczyć z systemu i przywrócić je przy pomocy iTunes.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry