iOS 10 - zobacz jak wyłączyć dostęp do widgetów z zablokowanego ekranu w iPhone, iPad poradniki, ciekawostki widzety, widgety, jak zablokować dostęp do widgetów na iphone, jak wyłączyć widgety na zablokowanym ekranie, iOS 10, Apple  Denerwuje Was to, że każda osoba, która weźmie Wasze iUrządzenie do ręki ma dostęp do widgetów bezpośrednio z zablokowanego ekranu bez odblokowania telefonu? Jeśli tak to ten wpis jest władnie dla Was. iOS10 1

iOS 10 – zobacz jak wyłączyć dostęp do widgetów z zablokowanego ekranu w iPhone, iPad

Denerwuje Was to, że każda osoba, która weźmie Wasze iUrządzenie do ręki ma dostęp do widgetów bezpośrednio z zablokowanego ekranu bez odblokowania telefonu? Jeśli tak to ten wpis jest władnie dla Was.

Jak wiecie jedną z nowości w iOS 10 są widgety, które dostępne są również na zablokowanym ekranie i przez to dostęp do nich ma praktycznie każda osoba. Poniżej opiszę Wam jak je wyłączyć.

Aby wyłączyć dostęp do widgetów z zablokowanego ekranu musicie udać się do Ustawienia – Touch ID i kod i tam odznaczyć opcję ?Dzisiaj? (patrz niżej).

iOS 10 - zobacz jak wyłączyć dostęp do widgetów z zablokowanego ekranu w iPhone, iPad poradniki, ciekawostki widzety, widgety, jak zablokować dostęp do widgetów na iphone, jak wyłączyć widgety na zablokowanym ekranie, iOS 10, Apple  Denerwuje Was to, że każda osoba, która weźmie Wasze iUrządzenie do ręki ma dostęp do widgetów bezpośrednio z zablokowanego ekranu bez odblokowania telefonu? Jeśli tak to ten wpis jest władnie dla Was. widgety

Gdy to zrobicie dostęp do widgetów na zablokowanym ekranie nie będzie już możliwy.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry