iOS 11.2.6 pojawi się już na początku przyszłego tygodnia? polecane, ciekawostki kiedy iOS 11.2.6, iOS 11.2.6, co nowego w iOS 11.2.6, Apple  Przyszły tydzień dla użytkowników iUrządzeń, a także Apple Watch i macOS zapowiada się bardzo interesująco. Dlaczego?Już wyjaśniam. iOS11Beta1

iOS 11.2.6 pojawi się już na początku przyszłego tygodnia?

Przyszły tydzień dla użytkowników iUrządzeń, a także Apple Watch i macOS zapowiada się bardzo interesująco. Dlaczego?Już wyjaśniam.

Wczoraj Krzysiek pisał Wam o błędzie w iOS, watchOS i macOS, który powoduje zawieszenie się aplikacji iMessage. Jak się okazuje, Apple wie o istnieniu tego błędu. Mało tego błąd został już załatany w testowych wersjach iOS 11.3, macOS i watchOS.

iOS 11.2.6 pojawi się już na początku przyszłego tygodnia? polecane, ciekawostki kiedy iOS 11.2.6, iOS 11.2.6, co nowego w iOS 11.2.6, Apple  Przyszły tydzień dla użytkowników iUrządzeń, a także Apple Watch i macOS zapowiada się bardzo interesująco. Dlaczego?Już wyjaśniam. iOS11

Aby nie czekać do wiosny, bo wtedy pojawi się finalna wersja iOS 11.3, gigant z Cupertino zapowiedział wczoraj, że jak najszybciej udostępni nowe wersje swojego oprogramowania w których to wspomniany wcześniej błąd zostanie załatany.

Skoro aktualizacja ma pojawić się jak najszybciej to wszystko na to wskazuje, że udostępniona zostanie ona już na początku przyszłego tygodnia. Co ciekawe oprócz iOS 11.2.6, bo taka to zapewne będzie wersja w przyszłym tygodniu pojawią się najprawdopodobniej rownież kolejne bety iOS 11.3, watchOS 4.3 i macOS 10.13.4. Zatem zapowiada się gorący tydzień!

Oczywiście gdy tylko dostępne będą nowe wersje oprogramowania od razu damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top