iOS 11.4.1 rozwiązuje problem szybko rozładowującej się baterii ciekawostki Update, iOS 11.4.1, bateria, Apple  Na początku tygodnia, Apple udostępniło wszystkim użytkownikom iOS 11.4.1. Oprócz drobnych poprawek błędów najnowsza wersja rozwiązuje bardzo poważny problem. Bateria 1300x700

iOS 11.4.1 rozwiązuje problem szybko rozładowującej się baterii

Na początku tygodnia, Apple udostępniło wszystkim użytkownikom iOS 11.4.1. Oprócz drobnych poprawek błędów najnowsza wersja rozwiązuje bardzo poważny problem.

Ten problem to szybko rozładowująca się bateria.

Kilka tygodni temu pisałem Wam, że wiele osób skarży się na baterię w swoim iUrządzeniu z iOS 11.4. W sieci pojawiały się nawet różne sposoby, które miały poprawić wydajność baterii, ale niestety nie działały.

Na całe szczęście, Apple szybko zareagowało i udostępniło nową wersję iOS.
iOS 11.4.1 rozwiązuje problem szybko rozładowującej się baterii ciekawostki Update, iOS 11.4.1, bateria, Apple  Na początku tygodnia, Apple udostępniło wszystkim użytkownikom iOS 11.4.1. Oprócz drobnych poprawek błędów najnowsza wersja rozwiązuje bardzo poważny problem. iOS1141

Udostępniona na początku tygodnia najnowsza wersja iOS 11.4.1 rozwiązuje ten problem i po dokonaniu aktualizacji bateria już działa tak jak powinna.

iOS 11.4.1 jednoznacznie rozwiązuje problem z baterią.

Zatem jeśli zastanawiacie się, czy instalować na swoim iUrządzeniu najnowszą wersję iOS, to nasza odpowiedź brzmi – TAK.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top