Krzysiek Borek22.06.2018
iOS 11.4 i problemy z Aparatem

iOS 11 z pewnością zalicza się do najmniej udanych wersji systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple. Wszystko za sprawą wielu błędów i niedoróbek, które z czasem wychodzą na jaw.

Okazuje się, że wersja 11.4 ma problemy z poprawnym działaniem aplikacji Aparat.

Użytkownicy iPhone’a 6, 6S lub 7 piszą na Twitterze, że po uruchomieniu aplikacji jest tylko czarny ekran i nic więcej. Problem dotyczy paru modeli iPhone’a, pomimo wielu nowości dodanych w iOS 11.4 i co z tego, że mamy Wiadomości w chmurze, AirPlay 2, skoro nie można zrobić zdjęcia.

Czarny ekran to nie jedyny problem, ponieważ podczas podglądu fotografowanego obiektu widać, że stabilizacja nie działa jak należy. Poza tym iOS 11.4 nie wprowadza nowości w aplikacji Aparatu, więc jej niedokładne działanie jest dziwnym i kłopotliwym zjawiskiem.

Podejrzewam, że nikt nie chce być w podobnej sytuacji. Z drugiej strony mając taki problem, najlepiej zgłosić się do Apple, które teoretycznie może pomóc w jego naprawi. Można też spróbować na własną rękę, ale najpierw należy wykonać kopię zapasową urządzenia, a potem odtworzyć iOS 11.4 za pomocą iTunes.

Źródło: redmondpie.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek