iOS 11 posiada poważny błąd pozwalający na obejście blokady iCloud polecane, ciekawostki Youtube, Wideo, obejście blokady iCloud w iOS 11, obejście blokady aktywacyjnej iOS 11, jak obejść blokadę iCloud w iOS 11, jak obejść blokadę iCloud, jak obejść blokadę aktywacyjną w iOS 11, iOS 11, blokada iCloud, blokada aktywacyjne iOS 11  Nie jest to dobra informacja. iOS 11 zarówno pierwsza jak i druga beta posiada poważny błąd, który pozwala na częściowe obejście blokady aktywacyjnej iCloud. iOS11Beta1

iOS 11 posiada poważny błąd pozwalający na obejście blokady iCloud

Nie jest to dobra informacja. iOS 11 zarówno pierwsza jak i druga beta posiada poważny błąd, który pozwala na częściowe obejście blokady aktywacyjnej iCloud.

Jak widzicie poniżej za pomocą tego błędu, który mam nadzieje zostanie naprawiony w kolejnej becie iOS 11 można dostać się do danych dostępnych w naszym iUrządzeniu. Błąd pozwala na dostanie się do Apple Music, Telefonu, Safari, czy innych rzeczy.

Co trzeba zrobić, aby obejść blokadę aktywacyjną w iOS 11? Wszystko zostało bardzo dokładnie pokazane na poniższym wideo.

Autorem nagarnia jest EverythingApplePro.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry