iOS 12.1 beta 4 naprawia bardzo poważny błąd dotyczący iMessage polecane, ciekawostki wysyłanie wiadomości do niewłaściwych osób, Wideo, wiaodmości, iOS 12.1, iOS 12, iMessage, Apple  Kilka tygodni temu w sieci było bardzo głośno na temat tego błędu. Problem polega na tym, że wiadomości wysłane za pomocą iMessage mogły zostać dostarczone niewłaściwym osobom. imessage

iOS 12.1 beta 4 naprawia bardzo poważny błąd dotyczący iMessage

Kilka tygodni temu w sieci było bardzo głośno na temat tego błędu. Problem polega na tym, że wiadomości wysłane za pomocą iMessage mogły zostać dostarczone niewłaściwym osobom.

Jedną z nowości w iOS 12 jest grupowanie różnych kontaktów w jeden wątek. Wygląda to tak, że jeśli przykładowo otrzymujemy wiadomość od tej samej osoby najpierw z numeru telefonu, a później z adresu e-mail, to system ma to rozpoznać i połączyć rozmowę w jeden wątek, a nie dwa tak jak ma to miejsce w iOS 11.

Niestety opcja ta nie działa dość dobrze. System niestety od czasu do czasu potrafił się całkowicie pogubić i wysyłać wiadomość do niewłaściwej osoby. To nie wszystko. Wraz z wiadomością otrzymujemy dostęp do całej rozmowy z inna osobą. Zobaczcie na powyższym wideo jak to wygląda w praktyce.

Na całe szczęście błąd został naprawiony w udostępnionej wczoraj czwartej becie iOS 12.1.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry