iOS 12.1 - trzy nowe funkcje oficjalnie potwierdzone przez Apple polecane, ciekawostki premiera iOS 12.1, nowości w iOS 12.1, kiedy iOS 12.1, iOS 12.1, iOS, co nowego w iOS 12.1, Apple  Premiera iOS 12.1 zbliża się wielkimi krokami. Najprawdopodobniej kolejna wersja iOS zostanie udostępniona już na początku przyszłego tygodnia. Co nowego zobaczymy w iOS 12.1? iOS12.1 2

iOS 12.1 – trzy nowe funkcje oficjalnie potwierdzone przez Apple

Premiera iOS 12.1 zbliża się wielkimi krokami. Najprawdopodobniej kolejna wersja iOS zostanie udostępniona już na początku przyszłego tygodnia. Co nowego zobaczymy w iOS 12.1?

W nocy do sieci trafił poradnik dotyczący iOS 12.1. W poradniku widzimy trzy funkcje, które oficjalnie pojawią się w kolejnej wersji iOS.

Pierwszą z nich są grupowe rozmowy FaceTime Wideo. Dzięki tej opcji możliwe jest prowadzenie grupowej rozmowy z 32 osobami jednocześnie.

iOS 12.1 - trzy nowe funkcje oficjalnie potwierdzone przez Apple polecane, ciekawostki premiera iOS 12.1, nowości w iOS 12.1, kiedy iOS 12.1, iOS 12.1, iOS, co nowego w iOS 12.1, Apple  Premiera iOS 12.1 zbliża się wielkimi krokami. Najprawdopodobniej kolejna wersja iOS zostanie udostępniona już na początku przyszłego tygodnia. Co nowego zobaczymy w iOS 12.1? iOS12.1 poradnik

Druga funkcja to obsługa Dual-SIM w iPhone XS / XS Max i iPhone XR. Niestety funkcja ta nie będzie działać z polskimi kartami, bo jak wiemy na ten moment żaden z naszych operatorów nie ma w ofercie eSIM.

Trzecia opcja również pojawi się tylko w najnowszych iPhone?ach i będzie mieścić się w aplikacji Aparat. Dzięki tej opcji osoba robiąca zdjęcie portretowe, będzie mogła w czasie rzeczywistym ustawić sobie poziom rozmycia tła. Oprócz tych rzeczy w iOS 12.1 pojawi się również aż 70 nowych emoji.

Oczywiście gdy tylko nowa wersja iOS zostanie udostępniona, to od razu damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top