iOS 12.2 beta 2 przywraca bardzo istotną funkcję w aplikacji Podcasty ciekawostki iOS 12.2, Apple  Aplikacja Podcasty w iOS 12.2 wreszcie otrzymała długo oczekiwaną przez wszystkich funkcję. Co to takiego? Już wyjaśniam. Podcast 1

iOS 12.2 beta 2 przywraca bardzo istotną funkcję w aplikacji Podcasty

Aplikacja Podcasty w iOS 12.2 wreszcie otrzymała długo oczekiwaną przez wszystkich funkcję. Co to takiego? Już wyjaśniam.

Ta funkcja istniała wcześniej w “Podcastach”, jednak została usunięta w systemie iOS 11 z powodu przeprojektowania aplikacji, która czyniła ją bardzo podobną do Apple Music.

W drugiej wersji beta iOS 12.2 użytkownicy mogą wreszcie oznaczyć konkretny podcast jako odtworzony. Aby aktywować tę funkcję, należy po prostu mocniej przycisnąć tytuł danego podcastu. Opcja dostępna będzie w menu, które pojawi się na ekranie waszego telefonu. Zobaczcie jak to wygląda poniżej.

iOS 12.2 beta 2 przywraca bardzo istotną funkcję w aplikacji Podcasty ciekawostki iOS 12.2, Apple  Aplikacja Podcasty w iOS 12.2 wreszcie otrzymała długo oczekiwaną przez wszystkich funkcję. Co to takiego? Już wyjaśniam. Podcast

Teraz aplikacja Podcasty ma trzy sposoby na usunięcie niepotrzebnych odcinków: usunięcie całego odcinka, usunięcie go z biblioteki lub oznaczenie go jako odtworzony.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top