iOS 12 przygotowany z myślą o iPadzie podobnym do iPhone X polecane, ciekawostki nowy iPad, iOS 12, Apple  Od dłuższego czasu pojawiają się plotki o iPadzie podobnym do iPhone'a X. iPad miałby dostać Face ID i całkowicie porzucić fizyczny przycisk "początek", a zmiany wprowadzone w iOS 12 mogą wskazywać na istnienie lub plany wydania takiego tabletu. iPad

iOS 12 przygotowany z myślą o iPadzie podobnym do iPhone X

Od dłuższego czasu pojawiają się plotki o iPadzie podobnym do iPhone’a X. iPad miałby dostać Face ID i całkowicie porzucić fizyczny przycisk “początek”, a zmiany wprowadzone w iOS 12 mogą wskazywać na istnienie lub plany wydania takiego tabletu.

iOS 12 dla iPada zyskał gesty znane z iPhone’a X, dotyczą one szybkiego powrotu do ekranu głównego po stuknięciu w dok i wywołaniu Centrum Sterowania za pomocą przesunięcia palcem w prawym górnym rogu ekranu. Podobnie jest w iPhonie X.

Gesty, gestami, ale zmiany zaszły również w belce statusu. W górnym lewym rogu znajduje się teraz godzina, data i dzień tygodnia, a w prawym rogu umieszczono WiFi, Bluetooth i stan baterii razem z procentami. Być może Apple chce jedynie lekko upodobnić tablet do iPhone’a X, ale wydaje mi się, że może być to początek dla nowego modelu.

iOS 12 przygotowany z myślą o iPadzie podobnym do iPhone X polecane, ciekawostki nowy iPad, iOS 12, Apple  Od dłuższego czasu pojawiają się plotki o iPadzie podobnym do iPhone'a X. iPad miałby dostać Face ID i całkowicie porzucić fizyczny przycisk "początek", a zmiany wprowadzone w iOS 12 mogą wskazywać na istnienie lub plany wydania takiego tabletu. ipadmenubar 800x41

Kolejna generacja tabletu ma mieć węższe ramki wokół ekranu, wydajniejszy procesor, układ graficzny wyprodukowany przez Apple i aparat TrueDepth razem z Face ID. Jeżeli plotki się potwierdzą, to iPad będzie kolejnym urządzeniem bez fizycznego przycisku początek.

Ming Chi Kuo ma inne zdanie na ten temat, ponieważ według niego gigant z Cupertino może jedynie wprowadzić kamerę TrueDepth z Face ID do obecnej konstrukcji. Teoretycznie oznaczałoby to brak zmian we wzornictwie i wcięcie w ekranie nie zostanie w nim wprowadzone.

Przed wczorajszą konferencją pojawiały się spekulacje o nowych premierach sprzętowych, ale koniec końców nie zobaczyliśmy nic oprócz nowego oprogramowania. W takiej sytuacji nowe urządzenia z iOS pojawią się jesienią bieżącego roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top