iOS 12 wprowadza automatyczną aktualizację oprogramowania polecane, ciekawostki nowość w ioS 12, iOS 12, automatyczna aktualizacja oprogramowania, Apple  iOS 12 skrywa w sobie wiele nowości i jedną z nich jest automatyczna aktualizacja oprogramowania iPhone'a, iPada lub iPoda Touch. IOS12 1

iOS 12 wprowadza automatyczną aktualizację oprogramowania

iOS 12 skrywa w sobie wiele nowości i jedną z nich jest automatyczna aktualizacja oprogramowania iPhone’a, iPada lub iPoda Touch.

Automatyczna aktualizacja rozpocznie się wyłącznie w momencie, gdy nowa wersja iOS stanie się dostępna.

Włączenie funkcji jest dziecinnie proste i wystarczy przejść kolejno do Ustawienia ? Ogólne ? Uaktualnienia ? Uaktualnienia automatyczne. Później wystarczy przesunąć suwak, żeby włączyć lub wyłączyć funkcję. Jeżeli zostawicie włączone uaktualnienia automatyczne, to wasze urządzenie powinno automatycznie pobrać aktualizację oprogramowania do nowszej wersji.

iOS 12 wprowadza automatyczną aktualizację oprogramowania polecane, ciekawostki nowość w ioS 12, iOS 12, automatyczna aktualizacja oprogramowania, Apple  iOS 12 skrywa w sobie wiele nowości i jedną z nich jest automatyczna aktualizacja oprogramowania iPhone'a, iPada lub iPoda Touch. IMG 1824

W tym momencie ciężko stwierdzić czy nowa funkcja całkowicie automatyzuje aktualizację iOS, ponieważ Apple przed aktualizacją wymaga akceptacji wielu regulaminów. Funkcja występuje w każdym kompatybilnym z iOS 12 iPhone’em, iPadem i iPodem Touch.

Na ten moment (w iOS 11.4.1) po pojawieniu się aktualizacji ikona Ustawień będzie miała plakietkę z powiadomieniem o dostępności nowszej wersji oprogramowania. Ręczne sprawdzanie dostępności na pewno z nami zostanie tak samo, jak przełożenie aktualizacji na wieczór.

Podejrzewam, że większości użytkowników przyda się ten przełącznik, ponieważ sporo z nich lubi mieć najnowszą wersję oprogramowania. Znajdą się również osoby, dla których funkcja będzie bezużyteczna i nie będą z niej korzystać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top