iOS 12 - zobacz jak włączyć dostarczanie powiadomień po cichu poradniki, polecane, ciekawostki powiadomienia po cichu w iOS 12, Powiadomienia, po cichu, jak wyciszyć powiadomienia w iOS 12, iOS 12, Apple Kolejną nowością w iOS 12 jest możliwość szybkiego włączenia opcji dostarczania powiadomień po cichu. Zobaczmy jak działa. iOS12 powiadomienia

iOS 12 – zobacz jak włączyć dostarczanie powiadomień po cichu

Kolejną nowością w iOS 12 jest możliwość szybkiego włączenia opcji dostarczania powiadomień po cichu. Zobaczmy jak działa.

Dostarczaj po cichu to nowa funkcja będąca nieodłącznym elementem iOS 12. Do tej pory mogliśmy tylko włączyć lub wyłączyć powiadomienia z wybranej przez nas aplikacji. Po aktualizacji do iOS 12 będziemy mogli ustawić ich wyświetlanie wyłącznie w Centrum Powiadomień, więc na ekranie blokady się już nie pojawią. Ponadto powiadomienia nie są wtedy wyświetlane w formie banerów i urządzenie nie wydaje przypisanego do powiadomień dźwięku.

Nowej funkcji nie znajdziemy wewnątrz ustawień powiadomień, ponieważ została umieszczona po przesunięciu jednego z dostępnych powiadomień. Zrobimy to nie tylko z poziomu Centrum Powiadomień, ale również na zablokowanym ekranie urządzenia.

Włączenie Dostarczaj po cichu

 • Musimy mieć aktywne powiadomienia na ekranie blokady, przesuwamy palcem w lewo na powiadomieniu i wybieramy Zarządzaj.

iOS 12 - zobacz jak włączyć dostarczanie powiadomień po cichu poradniki, polecane, ciekawostki powiadomienia po cichu w iOS 12, Powiadomienia, po cichu, jak wyciszyć powiadomienia w iOS 12, iOS 12, Apple Kolejną nowością w iOS 12 jest możliwość szybkiego włączenia opcji dostarczania powiadomień po cichu. Zobaczmy jak działa. IMG 2212

 • Teraz wystarczy stuknąć na Dostarczaj po cichu (powtarzamy oba kroki dla każdej z wybranych aplikacji)
 • U siebie ustawiłem ciche dostarczanie powiadomień z Instagrama, ale to jedynie jeden z dowolnych przykładów.

Wyłączenie powiadomień

 • Przesuwamy palcem w lewo po powiadomieniu, wybieramy zarządzaj, a następnie stukamy na wyłącz.
 • W tym miejscu stukamy jeszcze raz na wyłącz wszystkie powiadomienia.

iOS 12 - zobacz jak włączyć dostarczanie powiadomień po cichu poradniki, polecane, ciekawostki powiadomienia po cichu w iOS 12, Powiadomienia, po cichu, jak wyciszyć powiadomienia w iOS 12, iOS 12, Apple Kolejną nowością w iOS 12 jest możliwość szybkiego włączenia opcji dostarczania powiadomień po cichu. Zobaczmy jak działa. IMG 2213

 • Robimy to z każdą wybraną przez nas aplikacją.

Wyłączenie dostarczaj po cichu

 • Postępujemy podobnie, ale tym razem stukamy na opcję Dostarczaj z alertami

iOS 12 - zobacz jak włączyć dostarczanie powiadomień po cichu poradniki, polecane, ciekawostki powiadomienia po cichu w iOS 12, Powiadomienia, po cichu, jak wyciszyć powiadomienia w iOS 12, iOS 12, Apple Kolejną nowością w iOS 12 jest możliwość szybkiego włączenia opcji dostarczania powiadomień po cichu. Zobaczmy jak działa. IMG 2214

Pamiętajcie, że resztę funkcji Powiadomień znajdziecie w Ustawieniach. Apple trochę przemodelowało wygląd tej zakładki, ale z pewnością poradzicie sobie z konfiguracją powiadomień.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry