iOS 13.2 beta 1 z funkcją Deep Fusion dostępna do pobrania polecane, ciekawostki iPhone 11, iOS 13.2 beta 1, Deep Fusion, co nowego w iOS 13.2, Apple  Apple aktualizuje iOS 13 w rekordowym tempie. Od wypuszczenia finalnej wersji minęły dobre dwa tygodnie, a iOS 13 otrzymał już dwie aktualizację. Dziś pojawiła się kolejna, ale tylko dla deweloperów. iOS13.2beta1 1

iOS 13.2 beta 1 z funkcją Deep Fusion dostępna do pobrania

Apple aktualizuje iOS 13 w rekordowym tempie. Od wypuszczenia finalnej wersji minęły dobre dwa tygodnie, a iOS 13 otrzymał już dwie aktualizację. Dziś pojawiła się kolejna, ale tylko dla deweloperów.

Dosłownie przed chwilą, Apple udostępniło deweloperom iOS 13.2 beta 1, która ucieszy właścicieli iPhone 11 / iPhone 11 Pro. Dlaczego? Bowiem najważniejszą zmianą w tejże becie jest pojawienie się funkcji Deep Fusion, która została zapowiedziana na prezentacji iPhone 11.

iOS 13.2 beta 1 z funkcją Deep Fusion dostępna do pobrania polecane, ciekawostki iPhone 11, iOS 13.2 beta 1, Deep Fusion, co nowego w iOS 13.2, Apple  Apple aktualizuje iOS 13 w rekordowym tempie. Od wypuszczenia finalnej wersji minęły dobre dwa tygodnie, a iOS 13 otrzymał już dwie aktualizację. Dziś pojawiła się kolejna, ale tylko dla deweloperów. iOS13.2beta1 650x350

Co to jest Deep Fusion?

Deep Fusion to nowy system przetwarzania obrazu, który wykorzystuje A13 Bionic i silnik neuronowy. Deep Fusion wykorzystuje techniki uczenia maszynowego do przetwarzania zdjęć piksel po pikselu, optymalizując teksturę, szczegóły i szum w każdej części obrazu.

Ta funkcja ma na celu poprawę jakości zdjęć w pomieszczeniach i zdjęć wykonanych przy średnim oświetleniu. Jest to funkcja, która zostanie automatycznie aktywowana w zależności od zastosowanego obiektywu i poziomu oświetlenia w pomieszczeniu. Obiektyw szerokokątny będzie domyślnie używał Smart HDR do jasnych scen, z Dark Fusion aktywowanym w średnim lub słabym świetle i trybem nocnym w przypadku ciemniejszych scen.

Kiedy iOS 13.2 zostanie udostępniona dla wszystkich użytkowników? Tego niestety nie wiemy.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry