iOS 13.2 beta 2 - wszystkie zmiany przedstawione na filmie polecane, ciekawostki zmiany na filmie, wszystkie zmiany, Wideo, Nowości, lista zmian, iOS 13.2, co nowego, Apple  Wczoraj w godzinach wieczornych, Apple udostępniło deweloperom drugą betę iOS 13.2. Poniżej zgodnie z tradycją znajdziecie filmik na którym przedstawione zostały wszystkie zmiany. iOS13.2beta2

iOS 13.2 beta 2 – wszystkie zmiany przedstawione na filmie

Wczoraj w godzinach wieczornych, Apple udostępniło deweloperom drugą betę iOS 13.2. Poniżej zgodnie z tradycją znajdziecie filmik na którym przedstawione zostały wszystkie zmiany.

Jak się okazuje w iOS 13.2 beta 2 oprócz poprawek błędów jest jednak kilka widocznych zmian. Dodano blisko 60 nowych emoji, pojawiła się możliwość zmiany formatu nagrywania wideo w iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max, zmieniono niektóre ikony i wiele, wiele więcej. Łącznie zmian jest aż 45. Wszystkiego dowiecie się po obejrzeniu poniższego nagrania, którego autorem jest EverythingApplePro.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry