iOS 13.2 ma przełącznik aktywacji redukcji szumów dla nowych AirPods 3-generacji? polecane, ciekawostki redukcja hałasu, iOS 13.2, Apple, AirPods 3  Nowości iOS 13.2 ciąg dalszy. Kolejna rzecz, która została odnaleziona w najnowszej becie iOS 13.2 dotyczy najprawdopodobniej AirPods 3-generacji nad którymi Apple pracuje już od dłuższego czasu. AirPods 1 1

iOS 13.2 ma przełącznik aktywacji redukcji szumów dla nowych AirPods 3-generacji?

Nowości iOS 13.2 ciąg dalszy. Kolejna rzecz, która została odnaleziona w najnowszej becie iOS 13.2 dotyczy najprawdopodobniej AirPods 3-generacji nad którymi Apple pracuje już od dłuższego czasu.

Znany deweloper Guillerme Rambo znalazł w nowy przełącznik mieszczący się w kontroli głośności w Centrum sterowania, który będzie najprawdopodobniej odpowiedzialny za włączanie lub wyłączanie redukcji hałasu AirPods 3.

Pomimo tego, że nie możemy być w 100% pewni, że ten suwak służy temu celowi, Rambo ma reputację niezawodnego ?dostawcy? przecieków, dlatego też nie mamy powodu, aby mu nie ufać. Z drugiej strony możliwe jest, że ten przełącznik w przyszłości będzie odpowiedzialny za aktywację redukcji szumów, ale nie musi mieć nic wspólnego z nowymi AirPods. W końcu Apple ma wiele innych słuchawek obsługujących tę technologię.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry