iOS 13.4.5 beta 2 dostępna polecane, ciekawostki zmiany, Update, lista zmian, iOS 13.4.5 beta 2, co nowego, Apple, Aktualizacja  Od czasu udostępnienia pierwszej bety iOS 13.4.5 minęły już ponad dwa tygodnie, więc zgodnie z tradycją Apple udostępniło właśnie deweloperom drugie bety najnowszej testowej wersji iOS i iPadOS. iOS1345

iOS 13.4.5 beta 2 dostępna

Od czasu udostępnienia pierwszej bety iOS 13.4.5 minęły już ponad dwa tygodnie, więc zgodnie z tradycją Apple udostępniło właśnie deweloperom drugie bety najnowszej testowej wersji iOS i iPadOS.

Wszystkie zmiany jakie zauważyliśmy w stosunku do iOS 13.4.5 beta 1 poniżej.

iOS 13.4.5 beta 2 dostępna polecane, ciekawostki zmiany, Update, lista zmian, iOS 13.4.5 beta 2, co nowego, Apple, Aktualizacja  Od czasu udostępnienia pierwszej bety iOS 13.4.5 minęły już ponad dwa tygodnie, więc zgodnie z tradycją Apple udostępniło właśnie deweloperom drugie bety najnowszej testowej wersji iOS i iPadOS. iOS1345b2

Lista zmian:

  • poprawki błędów

Z oficjalnej listy zmian wynika, że druga beta skupia się jedynie na poprawkach błędów, ale oczywiście gdy znajdziemy coś o czym warto wspomnieć to dodamy to do powyżej listy. Jeśli wpis nie zostanie edytowany, to znaczy, że żadnych istotnych zmian nie znaleźliśmy.

Aktualizacja dostępna jest w iPhone, iPad w Ustawienia – Ogólne – Uaktualnienia. Wielkość aktualizacji na naszym iPhone to niecałe 200 MB.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry