CarKey

iOS 13.4 umożliwi wysłanie ?wirtualnego klucza? do samochodu za pomocą iMessage

W pierwszej wersji beta iOS 13.4 programiści znaleźli bardzo ciekawą wzmiankę o funkcji CarKey, która zamienia iPhone?a i Apple Watch w kluczyk samochodowy.

W drugiej wersji beta iOS 13.4 opcja ta została nieco rozszerzona. Wcześniej można było udostępniać klucz wirtualny tylko za pośrednictwem Portfela, teraz do tej listy dołączyło iMessage.

iOS 13.4 umożliwi wysłanie ?wirtualnego klucza? do samochodu za pomocą iMessage polecane, ciekawostki iOS 13.4, CarKey, Apple  W pierwszej wersji beta iOS 13.4 programiści znaleźli bardzo ciekawą wzmiankę o funkcji CarKey, która zamienia iPhone?a i Apple Watch w kluczyk samochodowy. kluczyk

Oto wiadomość jaką otrzyma użytkownik:

[Właściciel samochodu] zaprosił Cię do użycia [modelu samochodu]. Pozwala to na użycie iPhone’a lub Apple Watch do otwarcia / zamknięcia samochodu, uruchomienia silnika i jazdy.

W skrócie. Za pomocą iMessage możliwe będzie przekazanie kontroli nad samochodem. Oczywiście opcja dostępna będzie tylko w pojedynczych  czatach, czyli z jedną osobą. W rozmowach grupowych ta funkcja jest wyłączona z powodu bezpieczeństwa. Klucz może być tymczasowy lub stały.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top