iOS 13.5 beta 4 dostępna polecane, ciekawostki zmiany, Update, lista zmian, iOS 13.5 beta 4, co nowego, Apple, Aktualizacja  Od czasu udostępnienia trzeciej bety iOS 13.5 i iPadOS 13.5 minął tydzień, więc zgodnie z tradycją Apple udostępniło dziś deweloperom czwarte bety najnowszego oprogramowania. iOS135b4

iOS 13.5 beta 4 dostępna

Od czasu udostępnienia trzeciej bety iOS 13.5 i iPadOS 13.5 minął tydzień, więc zgodnie z tradycją Apple udostępniło dziś deweloperom czwarte bety najnowszego oprogramowania.

Wszystkie zmiany jakie zauważyliśmy w stosunku do iOS 13.5 beta 3 poniżej.

iOS 13.5 beta 4 dostępna polecane, ciekawostki zmiany, Update, lista zmian, iOS 13.5 beta 4, co nowego, Apple, Aktualizacja  Od czasu udostępnienia trzeciej bety iOS 13.5 i iPadOS 13.5 minął tydzień, więc zgodnie z tradycją Apple udostępniło dziś deweloperom czwarte bety najnowszego oprogramowania. iOS135b4 1

Lista zmian:

  • poprawki błędów

Z oficjalnej listy zmian wynika, że czwarta beta skupia się jedynie na poprawkach błędów, ale oczywiście gdy znajdziemy coś o czym warto wspomnieć to dodamy to do powyżej listy. Jeśli wpis nie zostanie edytowany, to znaczy, że żadnych istotnych zmian nie znaleźliśmy.

Aktualizacja dostępna jest w iPhone, iPad w Ustawienia – Ogólne – Uaktualnienia. Wielkość aktualizacji na naszym iPhone to niecałe 170 MB.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry