iOS 13 beta 3 wprowadza nową metodę przesyłania danych między urządzeniami z systemem iOS polecane, ciekawostki nowa metoda przesyłania danych, iOS 13, Apple  Apple udostępniło wczoraj trzecią wersję beta iOS 13 dla wszystkich programistów. W kodzie nowej bety odnaleziono informacje o nowej metodzie przesyłania danych z jednego urządzenia do drugiego. iOS13beta3 1

iOS 13 beta 3 wprowadza nową metodę przesyłania danych między urządzeniami z systemem iOS

Apple udostępniło wczoraj trzecią wersję beta iOS 13 dla wszystkich programistów. W kodzie nowej bety odnaleziono informacje o nowej metodzie przesyłania danych z jednego urządzenia do drugiego.

Nowa iOS 13 beta 3 głównie skupia się na poprawie wydajności i stabilności systemu operacyjnego. Ale jak się okazuje znalazły się w niej także i nowości. Ta nowość to informacja o zupełnie nowej metodzie przesyłania danych w konfiguracji urządzenia z systemem iOS.

Prawdopodobnie już wkrótce będzie można połączyć dwa iPhony (starszy i nowszy) za pomocą jednego kabla Lightning i przesyłać dane z jednego do drugiego. Fajna sprawa.

Obecnie podczas pierwszej konfiguracji iPhone’a otrzymujemy następujące opcje:

  • Importuj kopie zapasowe iCloud
  • Importuj kopie zapasowe z iTunes
  • Skonfiguruj jako nowe urządzenie
  • Importuj dane ze smartfona z Androidem

Nie jest jeszcze jasne w jaki sposób nowa funkcja zostanie zintegrowana w iOS 13, ale najprawdopodobniej, aby przesłać dane z iUrządzenia na iUrządzenie  będziemy musieli kupić nowy kabel Lightning-Lightning. Możliwe, że w kolejnych wersjach iOS możliwe będzie również przesyłanie danych w formie bezprzewodowej.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry