iOS 13 naprawi najbardziej irytującą funkcję iOS polecane, ciekawostki iOS 13, co nowego w iOS 13, Apple  W dniu wczorajszym w sieci pojawiła się ciekawa wiadomość dotycząca iOS 13. Jak się okazuje przyszła wersja iOS, która pojawi się w tym roku naprawi najbardziej irytującą funkcję iOS, która dostępna jest w systemie od wielu lat. iOS13

iOS 13 naprawi najbardziej irytującą funkcję iOS

W dniu wczorajszym w sieci pojawiła się ciekawa wiadomość dotycząca iOS 13. Jak się okazuje przyszła wersja iOS, która pojawi się w tym roku naprawi najbardziej irytującą funkcję iOS, która dostępna jest w systemie od wielu lat.

Chodzi o informację o poziomie głośności. Od kilku lat wyświetlanie poziomu głośności zasłania niemal pół ekranu telefonu.

iOS 13 naprawi najbardziej irytującą funkcję iOS polecane, ciekawostki iOS 13, co nowego w iOS 13, Apple  W dniu wczorajszym w sieci pojawiła się ciekawa wiadomość dotycząca iOS 13. Jak się okazuje przyszła wersja iOS, która pojawi się w tym roku naprawi najbardziej irytującą funkcję iOS, która dostępna jest w systemie od wielu lat. glos

Max Weinbach z XDA napisał na swoim Twitterze, że wyświetlanie poziomu głośności wreszcie w nachodzącej dużej aktualizacji zostanie naprawione. Max napisał również, że system iOS 13 się zmieni i to bardzo. Tak więc czekamy!

XDA Developers to największe forum dla programistów mobilnych. Jego twórcy często mają cenne informacje poufne, więc można im ufać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top