iOS 13 nie pojawi się na iPhone 5s, SE i 6? polecane, ciekawostki na jakim iPhone iOS 13, na jakich urządzeniach iOS 13, lista urządzeń kompatybilnych z iOS 13, iOS 13  Apple przy okazji udostępnienia iOS 12 zdecydowało się na dość śmiały ruch, każdy z ich produktów otrzymał aktualizację, a starsze odżyły. W przypadku 13 odsłony systemu operacyjnego może być gorzej. iOS13

iOS 13 nie pojawi się na iPhone 5s, SE i 6?

Apple przy okazji udostępnienia iOS 12 zdecydowało się na dość śmiały ruch, każdy z ich produktów otrzymał aktualizację, a starsze odżyły. W przypadku 13 odsłony systemu operacyjnego może być gorzej.

Raport ze strony iPhonesoft.fr wskazuje, że najnowsza wersja oprogramowania nie pojawi się na takie urządzenia jak iPhone 5s, iPhone SE, a także oba warianty iPhone’a 6.

iOS 13 nie pojawi się na iPhone 5s, SE i 6? polecane, ciekawostki na jakim iPhone iOS 13, na jakich urządzeniach iOS 13, lista urządzeń kompatybilnych z iOS 13, iOS 13  Apple przy okazji udostępnienia iOS 12 zdecydowało się na dość śmiały ruch, każdy z ich produktów otrzymał aktualizację, a starsze odżyły. W przypadku 13 odsłony systemu operacyjnego może być gorzej. iPhone6s

iPhone 6 został wydany w 2014 roku, a oba modele zyskały wielu zwolenników. Do tej pory żaden inny model nie sprzedał się w tak wysokiej ilości jak ten.

Jeżeli aktualizacja rzeczywiście pominie wspomniane modele, okaże się, że iPhone 6 był wspierany rok krócej od modelu 5s, a SE otrzymywał aktualizacje tylko przez 3 lata od swojego rynkowego debiutu.

iOS 13 nie pojawi się na iPhone 5s, SE i 6? polecane, ciekawostki na jakim iPhone iOS 13, na jakich urządzeniach iOS 13, lista urządzeń kompatybilnych z iOS 13, iOS 13  Apple przy okazji udostępnienia iOS 12 zdecydowało się na dość śmiały ruch, każdy z ich produktów otrzymał aktualizację, a starsze odżyły. W przypadku 13 odsłony systemu operacyjnego może być gorzej. iPhoneSE 1

Prawdopodobnie w iOS 13 zabraknie wsparcia dla 4 – calowych wyświetlaczy, więc brak aktualizacji dla 5s i SE jest zrozumiała, ale iPhone 6 i 6 Plus mają nieco większe ekrany, więc brak nowego systemu dla tych model byłby lekko niezrozumiały.

iPhone’y to nie jedyne urządzenia kompatybilne z iOS, w przypadku iPada tylko dwa modele nie dostaną aktualizacji, mają to być mini 2 i pierwsza generacja Air.

Więcej dowiemy się 3 czerwca bieżącego roku podczas tegorocznego WWDC. Tam Apple zaprezentuje nową wersję systemu operacyjnego i wtedy poznamy listę kompatybilnych urządzeń.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry