iOS 13 obecny na 20% wszystkich urządzeń Apple ciekawostki iOS 13, Apple  iOS 13 zadebiutował 19 września bieżącego roku i minął już tydzień od tego momentu. Wygląda na to, że przyjęcie systemu operacyjnego przez użytkowników jest dość duże. iOS13

iOS 13 obecny na 20% wszystkich urządzeń Apple

iOS 13 zadebiutował 19 września bieżącego roku i minął już tydzień od tego momentu. Wygląda na to, że przyjęcie systemu operacyjnego przez użytkowników jest dość duże.

Tak wynika z danych Mixpanel. Obecnie iOS 13 jest zainstalowany na 20,27% kompatybilnych z nim urządzeń. Porównanie z poprzednią edycją w momencie jej wydania nie ma sensu, ponieważ różnica nie jest wysoka.

iOS 13 obecny na 20% wszystkich urządzeń Apple ciekawostki iOS 13, Apple  iOS 13 zadebiutował 19 września bieżącego roku i minął już tydzień od tego momentu. Wygląda na to, że przyjęcie systemu operacyjnego przez użytkowników jest dość duże. Mixpanel 598x350

Dane zbierane przez Mixpanel dotyczą wyłącznie urządzeń z nowym systemem odwiedzających witryny internetowe i używających aplikacje. W takiej sytuacji dane w porównaniu z tymi od Apple mogą się różnić.

Wynik powinien się zmienić, ponieważ wielu użytkowników czekało do 24 września, właśnie wtedy pojawił się iOS 13.1 i iPadOS 13.1. Użytkownicy chcieli uniknąć problemów podczas aktualizacji lub czekali na wszystkie z zapowiedzianych funkcji.

Apple również nie omieszka poinformować nas o przyjęciu ich nowego systemu przez użytkowników. Na te dane musimy jednak poczekać do przyszłego miesiąca.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry