iOS 14.3 rozpoznaje nieoryginalne ładowarki MagSafe i ogranicza ich działanie polecane, ciekawostki niecertyfikowana ladowarka, magsafe, iPhone, iOS 14.3, Blokada  Wielu użytkowników niecertyfikowanych ładowarek MagSafe zaczęło narzekać w sieci, że ich nieoryginalne ładowarki nie działają prawidłowo na iPhone'ach 12 / 12 Pro z iOS 14.3. magsafe

iOS 14.3 rozpoznaje nieoryginalne ładowarki MagSafe i ogranicza ich działanie

Wielu użytkowników niecertyfikowanych ładowarek MagSafe zaczęło narzekać w sieci, że ich nieoryginalne ładowarki nie działają prawidłowo na iPhone’ach 12 / 12 Pro z iOS 14.3.

Problem dotyczy ładowarek bezprzewodowych, które nie mają certyfikatu MFI. Prawdopodobnie algorytm wbudowany w najnowsze oprogramowanie układowe iOS 14.3 decyduje o oryginalności i jeśli wykryje, że ładowarka nie ma certyfikatu to ogranicza jej moc ładowania z 15W do tradycyjnych 7.5W.

iOS 14.3 rozpoznaje nieoryginalne ładowarki MagSafe i ogranicza ich działanie polecane, ciekawostki niecertyfikowana ladowarka, magsafe, iPhone, iOS 14.3, Blokada  Wielu użytkowników niecertyfikowanych ładowarek MagSafe zaczęło narzekać w sieci, że ich nieoryginalne ładowarki nie działają prawidłowo na iPhone'ach 12 / 12 Pro z iOS 14.3. ladowarka 1

Jak na razie nie ma oficjalnego oświadczenia firmy Apple w tej sprawie. Nie wiemy dokładnie, czy jest to celowe działanie, czy po prostu błąd systemu iOS 14.3. My stawiamy na to pierwsze.

A jak to wygląda u Was? Spotkaliście się z podobnym problemem? Dajcie nam znać w komentarzach.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry