System iOS 14.4 wprowadzi ostrzeżenie na iPhone'ach z nieoryginalnymi aparatami polecane, ciekawostki powiadomienie, nieoryginalny aparat, iOS 14.4  W kodzie drugiej bety iOS 14.4 MacRumors odkrył,  że Apple wprowadzi nowe ostrzeżenie na iPhone'ach z nieoryginalnymi aparatami. iPhone12ProMax 2

System iOS 14.4 wprowadzi ostrzeżenie na iPhone’ach z nieoryginalnymi aparatami

W kodzie drugiej bety iOS 14.4 MacRumors odkrył, że Apple wprowadzi nowe ostrzeżenie na iPhone’ach z nieoryginalnymi aparatami.

Nowa wiadomość brzmi: ?Nie można sprawdzić, czy ten iPhone ma oryginalny aparat Apple?. Prawdopodobnie ostrzeżenie pojawi się w aplikacji Ustawienia w sekcji Ogólne – Informacje, a także może pojawić się przez krótki czas jako powiadomienie na ekranie blokady.

System iOS 14.4 wprowadzi ostrzeżenie na iPhone'ach z nieoryginalnymi aparatami polecane, ciekawostki powiadomienie, nieoryginalny aparat, iOS 14.4  W kodzie drugiej bety iOS 14.4 MacRumors odkrył,  że Apple wprowadzi nowe ostrzeżenie na iPhone'ach z nieoryginalnymi aparatami. iPhone12Pro 1

Podobnie jak w przypadku ostrzeżenia dotyczącego nieoryginalnego wyświetlacza iPhone’a, komunikat nie wpłynie w żaden sposób na możliwość korzystania z aparatu.

Powiadomienie przekieruje użytkowników do dokumentu wsparcia Apple, który podkreśla znaczenie napraw iPhone’a przez autoryzowanych i przeszkolonych techników przy użyciu oryginalnych części Apple.


Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry