znajdź moje Powerbeats Pro

iOS 14.5 umożliwia wyszukiwanie słuchawek Powerbeats Pro za pomocą aplikacji Lokalizator

Począwszy od iOS 14.5 i iPadOS 14.5, użytkownicy Powerbeats Pro będą mogli lokalizować, śledzić i znajdować swoje słuchawki za pomocą aplikacji Lokalizator.

Funkcja ?Znajdź mój? pomaga użytkownikom lokalizować i śledzić urządzenia połączone z ich kontami iCloud, takie jak iPhone, Mac, Apple Watch lub AirPods. Po tym, jak Apple kupiło Beats w 2014 roku, produkty takie jak Powerbeats Pro cieszyły się głęboką integracją z iOS i macOS. Brakowało im jednak funkcji lokalizowania.

iOS 14.5 umożliwia wyszukiwanie słuchawek Powerbeats Pro za pomocą aplikacji Lokalizator polecane, ciekawostki znajdź moje Powerbrats Pro, znajdź mój, Powerbeats Pro, Lokalizator, iOS 14.5, Apple  Począwszy od iOS 14.5 i iPadOS 14.5, użytkownicy Powerbeats Pro będą mogli lokalizować, śledzić i znajdować swoje słuchawki za pomocą aplikacji Lokalizator. Powerbeats

Dzięki najnowszemu oprogramowaniu użytkownicy będą mogli lokalizować i śledzić swoje zestawy słuchawkowe Bluetooth bezpośrednio z wyżej wymienionej aplikacji, podobnie jak działa to w AirPods.

Ponadto użytkownicy będą mogli również uruchomić na słuchawkach specjalny dźwięk, który ułatwi ich odnalezienie. Systemy iOS 14.5 i iPadOS 14.5 zostaną oficjalnie udostępnione wiosną.

Co nowego w iOS 14.5 / iPadOS 14.5

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 2

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 1

Pozostałe informacje

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top