iOS 14.5

iOS 14.5 wprowadza narzędzie do ponownej kalibracji baterii

Jak wiesz, wszystkie baterie litowe ulegają zużyciu i z biegiem czasu, stają się coraz mniej wydajne, ponieważ maksymalna pojemność energii zwykle spada i nie osiąga już 100%.

W sekcji Ustawienia – Bateria, Apple wprowadziło wraz z wydaniem iOS 14 bardzo przydatne narzędzie, które pozwala nam natychmiast zobaczyć, w jakim stanie jest kondycja naszej baterii. W nowo zakupionym iPhone poziom wynosi 100%, ale z czasem procent niestety będzie spadał.

Jak się okazuje w iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max odkryto niewielki błąd, który powodował, że wynik kondycji naszej baterii nie był dokładny. W wielu przypadkach był on nieco zaniżony.

W związku z tym firma zdecydowała, że w najnowszej wersji systemu iOS w sekcji Ustawienia – Bateria – Stan baterii wprowadzono nowe narzędzie.

iOS 14.5 – ponowna kalibracja baterii

iOS 14.5 wprowadza narzędzie do ponownej kalibracji baterii polecane, ciekawostki rekalibracja baterii, kalibracja, iOS 14.5, bateria  Jak wiesz, wszystkie baterie litowe ulegają zużyciu i z biegiem czasu, stają się coraz mniej wydajne, ponieważ maksymalna pojemność energii zwykle spada i nie osiąga już 100%. iOS14.5 kondycja 1

Jak widzicie powyżej jest to narzędzie do rekalibracji. Ponowna rekalibracja zajmuje kilka tygodni, więc musicie cierpliwie czekać i co jakiś czas sprawdzać, czy kondycja Waszej baterii nie wzrosła o kilka procent. W sieci mówi się, że po ponownym procesie kalibracji, poziom baterii może wzrosnąć o 2-3%.

Jeśli nie wiesz co zmieniło się i co pojawiło się nowego w najnowszej wersji iOS to zapraszamy do poniższych wpisów.

A w ogóle jak działa Wam nowy system? Jesteście zadowoleni? Dajcie znam znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top