iOS 14.7.1

iOS 14.7.1 naprawia bardzo poważną lukę w zabezpieczeniach używaną przez hakerów

W nowym dokumencie wsparcia Apple poinformowało, że opublikowane wczoraj aktualizacje iOS 14.7.1 i iPadOS 14.7.1 usuwają poważną lukę w zabezpieczeniach, która była aktywnie wykorzystywana przez cyberprzestępców.

Firma twierdzi, że aplikacje mogą wykonywać dowolny kod z uprawnieniami jądra z powodu problemu z uszkodzeniem pamięci. Jest to prawdopodobnie spowodowane niedawnym dochodzeniem przeprowadzonym przez Amnesty International, które ujawniło, że hakerzy zainstalowali oprogramowanie szpiegujące Pegasus na iPhone’ach ofiar przy użyciu luki w zabezpieczeniach iMessage.

iOS 14.7.1 naprawia bardzo poważną lukę w zabezpieczeniach używaną przez hakerów polecane, ciekawostki   W nowym dokumencie wsparcia Apple poinformowało, że opublikowane wczoraj aktualizacje iOS 14.7.1 i iPadOS 14.7.1 usuwają poważną lukę w zabezpieczeniach, która była aktywnie wykorzystywana przez cyberprzestępców. imessage 1

Apple zaleca wszystkim użytkownikom iPhone’ów i iPadów jak najszybszą aktualizację do iOS 14.7.1 i iPadOS 14.7.1. Podobną lukę usunięto również w aktualizacji macOS Big Sur 11.5.1.

A Ty już uaktualniłeś swojego iPhone i iPad do najnowszej wersji oprogramowania?

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top