OneTech11.06.2020
iOS 14 bez funkcji nagrywania rozmów

Wczoraj w sieci pojawiły się informacje, że nowy system iOS 14 otrzyma funkcję nagrywania rozmów telefonicznych. Niestety tak się nie stanie. Dlaczego?

Funkcja faktycznie znajduje się w iOS 14, potwierdził to portal 9to5Mac, jednak według źródeł nowość będzie używany tylko przez pracowników Apple i nie zostanie udostępniona publicznie. A szkoda…

Zdaniem 9to5Mac funkcja została stworzona dla wewnętrznych pracowników Apple, aby pomóc im w procesie debugowania w przypadku problemów z połączeniami telefonicznymi i FaceTime. Zostało to zresztą potwierdzone na screenie, który widzimy poniżej.

Wewnętrzne wersje iOS mają wiele różnych opcji, które nie są udostępniane wszystkich użytkownikom. Opcje te są często określane jako „AppleInternal” w kodzie systemu iOS, więc łatwo je pomylić ze zwykłymi funkcjami systemu operacyjnego.

Nowości w iOS 14

Jeśli nie wiecie co takiego pojawi się w iOS 14, która zostanie zaprezentowana już 22 czerwca podczas WWDC 2020, to zapraszamy do naszych wcześniejszych wpisów, w których dokładnie opisaliśmy wszystkie potwierdzone nowości jakie trafią do nowego iOS firmy Apple.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl