iOS 14 bez funkcji nagrywania rozmów polecane, ciekawostki nagrywanie rozmów w iOS 14, nagrywanie rozmow, iOS 14, czy w IOS 14 bedzie nagrywanie rozmow, Apple  Wczoraj w sieci pojawiły się informacje, że nowy system iOS 14 otrzyma funkcję nagrywania rozmów telefonicznych. Niestety tak się nie stanie. Dlaczego? nagrywanie

iOS 14 bez funkcji nagrywania rozmów

Wczoraj w sieci pojawiły się informacje, że nowy system iOS 14 otrzyma funkcję nagrywania rozmów telefonicznych. Niestety tak się nie stanie. Dlaczego?

Funkcja faktycznie znajduje się w iOS 14, potwierdził to portal 9to5Mac, jednak według źródeł nowość będzie używany tylko przez pracowników Apple i nie zostanie udostępniona publicznie. A szkoda?

Zdaniem 9to5Mac funkcja została stworzona dla wewnętrznych pracowników Apple, aby pomóc im w procesie debugowania w przypadku problemów z połączeniami telefonicznymi i FaceTime. Zostało to zresztą potwierdzone na screenie, który widzimy poniżej.

iOS 14 bez funkcji nagrywania rozmów polecane, ciekawostki nagrywanie rozmów w iOS 14, nagrywanie rozmow, iOS 14, czy w IOS 14 bedzie nagrywanie rozmow, Apple  Wczoraj w sieci pojawiły się informacje, że nowy system iOS 14 otrzyma funkcję nagrywania rozmów telefonicznych. Niestety tak się nie stanie. Dlaczego? iOS14 nagrywanie rozmow

Wewnętrzne wersje iOS mają wiele różnych opcji, które nie są udostępniane wszystkich użytkownikom. Opcje te są często określane jako ?AppleInternal? w kodzie systemu iOS, więc łatwo je pomylić ze zwykłymi funkcjami systemu operacyjnego.

Nowości w iOS 14

Jeśli nie wiecie co takiego pojawi się w iOS 14, która zostanie zaprezentowana już 22 czerwca podczas WWDC 2020, to zapraszamy do naszych wcześniejszych wpisów, w których dokładnie opisaliśmy wszystkie potwierdzone nowości jakie trafią do nowego iOS firmy Apple.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry