iOS 14 przechowuje dane aplikacji nawet po jej usunięciu polecane, ciekawostki iPhone, iOS 14 pamięta dane nawet po usunięciu aplikacji, iOS 14, Apple  Użytkownik Reddit, blackmolecule, odkrył, że iOS 14 przechowuje dane użytkowników aplikacji nawet po ich usunięciu. iOS14 1 1

iOS 14 przechowuje dane aplikacji nawet po jej usunięciu

Użytkownik Reddit, blackmolecule, odkrył, że iOS 14 przechowuje dane użytkowników aplikacji nawet po ich usunięciu.

Autor postu był w stanie znaleźć dane użytkownika zapisane w lokalnym pęku kluczy i wykorzystać je ponownie po ponownej instalacji aplikacji. Co ciekawe, sama aplikacja nie prosiła o dane uwierzytelniające, a zamiast tego automatycznie logowała się na konto.

iOS 14 przechowuje dane aplikacji nawet po jej usunięciu polecane, ciekawostki iPhone, iOS 14 pamięta dane nawet po usunięciu aplikacji, iOS 14, Apple  Użytkownik Reddit, blackmolecule, odkrył, że iOS 14 przechowuje dane użytkowników aplikacji nawet po ich usunięciu. iOS14 12

Dane są zachowywane niezależnie od synchronizacji z pękiem kluczy iCloud. Jedynym sposobem na pozbycie się tych danych jest przywrócenie ustawień fabrycznych.

Użytkownik sprawdził również ten błąd iOS na przykładzie aplikacji Facebooka i Instagrama – po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu tych programów konto jest automatycznie logowane.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry