QuickTake na iPhone

iOS 14 przenosi funkcję QuickTake na iPhone XR, XS i iPhone XS Max

Wraz z wydaniem aktualizacji iOS 14 właściciele smartfonów Apple iPhone XR, XS i XS Max będą mieli dostęp do funkcji QuickTake, która wcześniej była dostępna wyłącznie na iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max.

Funkcja QuickTake pozwala w szybki sposób rozpocząć nagrywanie wideo. Odbywa się to przez dłuższe przytrzymanie przycisku migawki w trybie fotografowania.

iOS 14 przenosi funkcję QuickTake na iPhone XR, XS i iPhone XS Max polecane, ciekawostki QuickTake na iPhone XR, QuickTake, iPhone XS, iOS 14, co to jest QuickTake  Wraz z wydaniem aktualizacji iOS 14 właściciele smartfonów Apple iPhone XR, XS i XS Max będą mieli dostęp do funkcji QuickTake, która wcześniej była dostępna wyłącznie na iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max. take 1

Początkowo QuickTake był dostępny tylko w iPhone’ach 11, 11 Pro, 11 Pro Max i nowym iPhone SE, ale wraz z wydaniem pierwszej wersji beta iOS 14 dla programistów pojawił się na iPhone’ach XR, XS i XS Max.

Ponadto użytkownicy będą mogli rozpocząć nagrywanie wideo w trybie fotografowania, przytrzymując przycisk zmniejszania głośności. Przycisk zwiększania głośności wykonuje ciągłe zdjęcia.

Wydanie iOS 14 i innych nowych systemów operacyjnych Apple odbędzie się jesienią.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top