ios15

iOS 15.0.2 i iPadOS 15.0.2 nie są już podpisywane przez Apple

Tydzień po wydaniu iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Apple przestało podpisywać iOS 15.0.2 i iPadOS 15.0.2. Właściciele zgodnych iPhone’ów i iPadów nie mogą już wrócić do poprzedniej wersji systemu.

Apple zazwyczaj przestaje podpisywać starsze wersje aktualizacji oprogramowania po wydaniu nowych kompilacji, aby zachęcić klientów do aktualizowania oprogramowania. Firma początkowo obiecywała, że ​​nie zmusi użytkowników do uaktualnienia do nowej wersji systemu operacyjnego w tym roku.

iOS 15.0.2 i iPadOS 15.0.2 nie są już podpisywane przez Apple ciekawostki iOS 15.0.2, apple przestalo podpisywac ios 15.0.2  Tydzień po wydaniu iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Apple przestało podpisywać iOS 15.0.2 i iPadOS 15.0.2. Właściciele zgodnych iPhone'ów i iPadów nie mogą już wrócić do poprzedniej wersji systemu. iOS15 10

W systemach oznaczonych numerami 15.0.2 firma naprawiła kilka znanych błędów:

To uaktualnienie zawiera poprawki błędów dotyczące Twojego iPhone’a:

  • Zdjęcia zachowane w bibliotece zdjęć z aplikacji Wiadomości mogły zostać usunięte po usunięciu powiązanego wątku lub wiadomości
  • Skórzany portfel z MagSafe do iPhone’a może nie łączyć się z siecią usługi Znajdź
  • AirTag może nie pojawiać się na karcie Przedmioty w aplikacji Znajdź
  • CarPlay może nie otwierać aplikacji audio lub rozłączać się podczas odtwarzania
  • Odtwarzanie urządzenia przy użyciu Findera lub iTunes może zakończyć się błędem w przypadku modeli iPhone’a 13

Więcej na temat iOS/iPadOS 15.0.2 możecie przeczytać – w tym miejscu. Jeśli chodzi o nowości w iOS 15 to po więcej informacji zapraszamy Was na oficjalną stronę Apple – apple.com.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry