ios15.2

iOS 15.2 beta 2 i iPadOS 15.2 beta 2 wydane – lista nowości

Dobra wiadomość dla beta testerów. Właśnie w tej chwili  Apple udostępniło deweloperom iOS 15.2 beta 2 oraz iPadOS 15.2 beta 2. Co zostało zmienione?

Poniżej tradycyjnie już mamy dla Was listę nowości i zmian jakie pojawiły się w nowych systemach.

Co nowego w iOS 15.2 | iPadOS 15.2 – lista zmian

iOS 15.2 beta 2 i iPadOS 15.2 beta 2 wydane - lista nowości ciekawostki lista nowosci w ios 15.2 beta 2, iso 15.2 beta 2, ipados 15.2 beta 2, co nowego w ipados 15.2 beta 2, co nowego w ios 15.2 beta 2  Dobra wiadomość dla beta testerów. Właśnie w tej chwili  Apple udostępniło deweloperom iOS 15.2 beta 2 oraz iPadOS 15.2 beta 2. Co zostało zmienione? iOS15 2 1

  • poprawki błędów

Z oficjalnej listy zmian wynika, że nowe systemu skupiają się jedynie na poprawkach błędów. My właśnie zabieramy się za instalację oprogramowania. Gdy tylko proces zostanie zakończony i znajdziemy zmiany o których musimy napisać damy Wam znać.

Jeśli wpis nie zostanie przez nas edytowany to znaczy, że żadnych istotnych zmian nie ma.. Także zaglądajcie tutaj co jakiś czas.

Dla przypomnienia dodamy, że najważniejszymi zmianami w pierwszej becie  iOS 15.2 była uruchomienie raportu o aplikacjach i wydłużenie czasu SOS. Więcej na ten temat znajdziecie poniżej.

Jeśli nie chcesz czekać do finalnego wydania systemów, to już teraz przetestować najnowszą wersję zapisując się do publicznych beta testów iOS i iPadOS. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie firmy – beta.apple.com.

Kiedy Apple udostępni finalne wersje nowych systemów? Tego niestety nie wiemy, ale oczywiście gdy tylko to nastąpi na pewno damy Wam znać.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top