iOS 15.2 pozwala sprawdzić oryginalność części i historię napraw iPhone'a ciekawostki oryginalnosc czesci iphone, iPhone, iOS 15.2, informacja o naprawie iphone, historia napraw iphone  iOS 15.2 pozwala sprawdzić oryginalność części i historię napraw iPhone’a. Informacje te znajdują się w Części i Historia Serwisu w menu Ustawienia. serwis

iOS 15.2 pozwala sprawdzić oryginalność części i historię napraw iPhone’a

iOS 15.2 pozwala sprawdzić oryginalność części i historię napraw iPhone’a. Informacje te znajdują się w Części i Historia Serwisu w menu Ustawienia.

Zgodnie z nowym dokumentem pomocy technicznej użytkownicy iPhone’a z systemem iOS 15.2 lub nowszym mogą przejść do opcji Ustawienia – Ogólne – Informacje o tym urządzeniu, aby uzyskać dostęp do historii serwisowej i sprawdzić autentyczność części. Ta sekcja będzie dostępna tylko wtedy, gdy iPhone został naprawiony.

iOS 15.2 pozwala sprawdzić oryginalność części i historię napraw iPhone'a ciekawostki oryginalnosc czesci iphone, iPhone, iOS 15.2, informacja o naprawie iphone, historia napraw iphone  iOS 15.2 pozwala sprawdzić oryginalność części i historię napraw iPhone’a. Informacje te znajdują się w Części i Historia Serwisu w menu Ustawienia. naprawa iphone

W nowej sekcji znają się różne informacje o komponentach w zależności od modelu smartfona:

  • W telefonie iPhone XR / XS / XS Max i nowszych, w tym w telefonie iPhone SE (2. generacji), możesz wyświetlić informacje o wymianie baterii;
  • W iPhone 11/12/13 możesz zobaczyć informacje o wymianie baterii i wyświetlacza;
  • W iPhone 12 i iPhone 13 możesz wyświetlić informacje o wymianie baterii, wyświetlacza lub aparatu.

Najnowszy system pokaże nam, czy wymieniona część jest oryginalna, czy nie. Jeśli system nie będzie w stanie określić autentyczności komponentu, użytkownik zobaczy napis „Nieznana część”. Bardzo przydatna funkcja! Podoba nam się.

Jeśli chodzi o system 15.2 to więcej na ten temat możecie przeczytać klikając w poniższy link.

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnego wydania, to możesz zainstalować najnowszy system już dziś. Jak? Szczegółowa instrukcja poniżej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top