iOS 15.2 RC  dostępny – co nowego? ciekawostki iOS 15.2 Release Candidate, iOS 15.2 RC, co nowego w IOS 15.2 RC  iOS 15.2 Release Candidate dostępny. Właśnie w menu Uaktualnienia w Waszych iUrządzeniach pojawiła się najprawdopodobniej finalna wersja iOS 15.2 oraz iPadOS 15.2. Co nowego? Lista zmian. iOS15.2 1 2 1300x700

iOS 15.2 RC dostępny – co nowego?

iOS 15.2 Release Candidate dostępny. Właśnie w menu Uaktualnienia w Waszych iUrządzeniach pojawiła się najprawdopodobniej finalna wersja iOS 15.2 oraz iPadOS 15.2. Co nowego? Lista zmian.

Release Candidate (dawne Golden Master) to naprawdpodpoobnbiej finalna wersja systemu , która już w przyszłym tygodniu trafi do wszystkich użytkowników.

iOS 15.2 RC | iPadOS 15.2 RC – co nowego?

iOS 15.2 RC  dostępny – co nowego? ciekawostki iOS 15.2 Release Candidate, iOS 15.2 RC, co nowego w IOS 15.2 RC  iOS 15.2 Release Candidate dostępny. Właśnie w menu Uaktualnienia w Waszych iUrządzeniach pojawiła się najprawdopodobniej finalna wersja iOS 15.2 oraz iPadOS 15.2. Co nowego? Lista zmian. iOS15.2 1 1

  • poprawki błędów

Niestety z informacji jakie pojawiły się w oficjalnej lista zmian wynika, że ta testowa w porównaniu do poprzedniej wersji skupia się jedynie na poprawkach błędów. Nie znajdziecie w niej żadnych wizualnych zmian, ale oczywiście gdy podczas przeglądania systemu znajdziemy coś o czym warto wspomnieć, to dodamy to do powyższej listy.

Finalna wersja trafi do wszystkich użytkowników być może już w przyszłym tygodniu. Gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry