iOS 15.4 beta 4 i iPadOS 15.4 beta 4 dostępne ciekawostki iPadOS 15.4 beta 4, iOS 15.4 beta 4  iOS 15.4 beta 4 i iPadOS 15.4 beta 4 dostępne dla deweloperów. Co nowego? Co zostało zmienione? Lista nowości i zmian. Tego dowiesz się w tym wpisie. iOS15.4 1300x700

iOS 15.4 beta 4 i iPadOS 15.4 beta 4 dostępne

iOS 15.4 beta 4 i iPadOS 15.4 beta 4 dostępne dla deweloperów. Co nowego? Co zostało zmienione? Lista nowości i zmian. Tego dowiesz się w tym wpisie.

Od wydania trzecich wersji nowych systemów minęło już trochę czasu, więc firma Apple udostępniła deweloperom nowe bety systemów oznaczonych numerem 15.4. Co się zmieniło? O tym napiszemy Wam poniżej. Należy pamiętać, że aktualnie systemy dostępne są tylko dla beta testerów opłacających konto. Publiczna i darmowa wersja zostanie wydana zapewne w dniu jutrzejszym.

Co nowego w iOS 15.4 beta 4 – lista zmian

iOS 15.4 beta 4 i iPadOS 15.4 beta 4 dostępne ciekawostki iPadOS 15.4 beta 4, iOS 15.4 beta 4  iOS 15.4 beta 4 i iPadOS 15.4 beta 4 dostępne dla deweloperów. Co nowego? Co zostało zmienione? Lista nowości i zmian. Tego dowiesz się w tym wpisie. iOS15 1

  • poprawki błędów

Z oficjalnej listy zmian wynika, że nowe systemu skupiają się jedynie na poprawkach błędów. My właśnie zabieramy się za instalację oprogramowania na naszym iPhone. Gdy tylko proces zostanie zakończony i znajdziemy zmiany o których musimy napisać wpis zostanie edytowany, a lista nowości pojawi się powyżej. Także odświeżajcie wpis co jakiś czas. Jeśli wpis nie będzie edytowany to znaczy, że żadnych istotnych zmian nie ma.

Dla przypomnienia dodamy, że w pierwszych betach pojawiło się całkiem sporo zmian. O najważniejszych z nich możecie przeczytać klikając w jeden z poniższych linków lub obejrzeć poniższe wideo.

Jeśli spodobały Ci się zmiany i nie chcesz czekać do oficjalnego wydania systemów, to już dziś możesz zainstalować na swoim urządzeniu wspomniane powyżej systemy (instrukcja tutaj).

Kiedy Apple udostępni finalne wersje systemów? Najprawdopodobniej nastąpi to w połowie marca po prezentacji nowych produktów. Wirtualna konferencja na której zobaczymy nowe MacBooki Pro, iPhone SE 3. generacji, a także iPada Air z 5G ma odbyć się we wtorek 8 marca 2022 roku.

Takie informacje pojawiły się w sieci już kilka dni temu. Ich autorem był Mark Gurman z Bloomberg.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top