iOS 15.4 dodaje skrót do skanowania tekstu w aplikacji Notatki ciekawostki skrót do skanowania tekstu, notatki, iOS 15.4  Skanowanie tekstu to jedna z najciekawszych funkcji wprowadzonych ostatnio przez firmę Apple. Funkcja ta została teraz zaimplementowana w aplikacji Notatki, z nowym dedykowanym skrótem. skanowanie 1300x700

iOS 15.4 dodaje skrót do skanowania tekstu w aplikacji Notatki

Skanowanie tekstu to jedna z najciekawszych funkcji wprowadzonych ostatnio przez firmę Apple. Funkcja ta została teraz zaimplementowana w aplikacji Notatki, z nowym dedykowanym skrótem.

Wstawianie tekstu ze skanu do Notatek było funkcją dostępną już we wczesnych wydaniach systemu iOS 15. Wystarczyło stuknąć kursor do pisania, a następnie stuknąć przycisk Tekst na żywo. Firma Apple postanowiła jednak dodać alternatywną metodę, dzięki czemu jest ona łatwiejsza i bardziej przejrzysta w użyciu.

W systemie iOS 15.4 można po prostu stuknąć ikonę aparatu, a następnie nacisnąć przycisk Skanuj tekst, aby aktywować przechwytywanie.

Na kanale YouTube firmy Apple dostępny jest także bardzo krótki film instruktażowy, który pomoże Ci znaleźć i używać tego nowego skrótu. Co sądzisz o tej funkcji?

Systemy iOS 15.4 i iPadOS 15.4 otrzymały również kilka innych funkcji, takich jak: możliwość odblokowania iPhone’a za pomocą Face ID z maską, dodanie szczepienia przeciwko COVID-19 do Portfela, dziesiątki nowych emotikonów i nie tylko.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry