iOS 15.4 ma 37 nowych emoji! ciekawostki nowosci w systemie iOS 15.4, nowe emoji w iOS 15.4, iOS 15.4  System iOS 15.4 beta 1 dodanie nie tylko zaktualizowane działanie Face ID , ale także paczkę nowych emotikonów. Cieszycie się? dzien emoji

iOS 15.4 ma 37 nowych emoji!

System iOS 15.4 beta 1 dodanie nie tylko zaktualizowane działanie Face ID, ale także paczkę nowych emotikonów. Cieszycie się?

Tym razem gigant z Cupertino dodał kilkanaście nowych emoji! Wśród nich: troll, gniazdo z jajami i bez, koło ratunkowe, fasola, rozlana szklanka wody i wiele innych. Poniżej przedstawiamy Wam screen na którym zamieszczono wszystkie emoji dostępne w iOS/iPadOS 15.4.

iOS 15.4 ma 37 nowych emoji! ciekawostki nowosci w systemie iOS 15.4, nowe emoji w iOS 15.4, iOS 15.4  System iOS 15.4 beta 1 dodanie nie tylko zaktualizowane działanie Face ID , ale także paczkę nowych emotikonów. Cieszycie się? emoji

Spodziewaliście się takiej nowości? Która z powyższych emoji podoba się Wam najbardziej? Więcej o zmianach i w najnowszych systemach przeczytacie poniżej:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top