iOS 15.4 ma funkcję oceny stanu iPhone'a za pomocą zdjęcia ciekawostki ocena stanu iphone, ocena iphone za pomoca zdjecia, iOS 15.4, Apple  Kilka dni temu firma Apple wydało pierwszą wersję beta systemu iOS 15.4. Aktualizacja zawiera wiele nowych funkcji. Jak się okazuje system zawiera również ukryte funkcje takie jak ocena stanu iPhone'a za pomocą zdjęcia. iPhone 2 1300x700

iOS 15.4 ma funkcję oceny stanu iPhone’a za pomocą zdjęcia

Kilka dni temu firma Apple wydało pierwszą wersję beta systemu iOS 15.4. Aktualizacja zawiera wiele nowych funkcji. Jak się okazuje system zawiera również ukryte funkcje takie jak ocena stanu iPhone’a za pomocą zdjęcia.

Autorzy 9to5mac znaleźli wzmiankę o “narzędziu wymiany” w kodzie zestawu testowego. Co to znaczy? Znaczy to tyle, że użytkownicy będą mogli za pomocą tych narzędzi ocenić stan swojego iPhone’a. Aby to zrobić, wystarczy zrobić zdjęcie smartfonu. Następnie aplikacja znajdzie rysy, wgniecenia i inne kosmetyczne uszkodzenia, które znajdują się na korpusie urządzenia. Po co?

Po zakończeniu skanowania dane zostaną przesłane do Apple, a firma poinformuje Cię dokładnie, ile użytkownik może uzyskać za swoje urządzenie, gdy odda je w ramach wymiany. Obecność takich narzędzi znacznie przyspieszy proces oceny stanu urządzenia mobilnego.

iOS 15.4 ma funkcję oceny stanu iPhone'a za pomocą zdjęcia ciekawostki ocena stanu iphone, ocena iphone za pomoca zdjecia, iOS 15.4, Apple  Kilka dni temu firma Apple wydało pierwszą wersję beta systemu iOS 15.4. Aktualizacja zawiera wiele nowych funkcji. Jak się okazuje system zawiera również ukryte funkcje takie jak ocena stanu iPhone'a za pomocą zdjęcia. naprawa 1

Jest też szansa, że ​​wraz ze zbliżającym się uruchomieniem programu samonaprawy, nowe narzędzia będą również wykorzystywane do oceny telefonu i poszukiwania części.  Aktualnie funkcja jest ukryta. Być może więcej informacji na jej temat pojawi się w kolejnych wersjach beta systemu.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top