maska

iOS 15.4 pozwala odblokować iPhone’a w maseczce bez Apple Watch

Ta wiadomość ucieszy miliony użytkowników iPhone z Face ID. Jak się okazuje iOS 15.4 beta 1 dodaje możliwość odblokowanie iPhone’a w maseczce bez konieczności posiadania Apple Watch.

Ta funkcja została po raz pierwszy zauważona przez YouTubera Brandona Butcha . Teraz, po skonfigurowaniu Face ID, możesz wybrać czy korzystasz z maski czy nie.

iOS 15.4 pozwala odblokować iPhone'a w maseczce bez Apple Watch ciekawostki odblokowanie iPhone w macse, iPhone, iOS 15.4  Ta wiadomość ucieszy miliony użytkowników iPhone z Face ID. Jak się okazuje iOS 15.4 beta 1 dodaje możliwość odblokowanie iPhone'a w maseczce bez konieczności posiadania Apple Watch. maseczka

Jak widzimy dzięki tej nowej funkcji w iOS 15.4 beta 1 możliwe będzie odblokowanie iPhone’a za pomocą funkcji Face ID, skupiającej się na obszarze oczu w celu uwierzytelnienia. Nowość nie ma co się oszukiwać w dzisiejszych czasach jest bardzo przydatna, ze względu na panujące obostrzenia.

Szkoda tylko, ze opcja nie pojawiła się już 2 lata temu, ale jak to się mówi lepiej późno niż wcale. Niestety jak się okazuje nowość nie będzie działać na starszych urządzeniach.

Jeśli nie chcesz czekać do finalnej wersji to możesz zainstalować najnowsze systemy na swoim iPhone i iPad już teraz. Szczegółowa instrukcja poniżej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top