iOS 15.4 pozwala ukryć irytujące ostrzeżenia w pęku kluczy iCloud ciekawostki   iOS 15.4 wprowadza kolejną nowość w iCloud Keychain. Mowa o podpowiedzi do hasła. Jak się okazuje najnowsza wersja systemu pozwala pozwala wyłączyć to ostrzeżenie. hasla 1300x700

iOS 15.4 pozwala ukryć irytujące ostrzeżenia w pęku kluczy iCloud

Użytkownicy wczesnych wersji beta iOS 15.4 i macOS 12.3 zauważyli, że Apple pozwoliło na usunięcie powiadomień o zhakowanych lub zduplikowanych hasłach w pęku kluczy iCloud.

W najnowszej aktualizacji wszelkie zalecenia dotyczące bezpieczeństwa wymienione w sekcji Ustawienia – Hasła mogą być ukryte. Po prostu wybierz powiadomienie, a następnie kliknij przycisk „x” obok dowolnego powiadomienia dotyczącego bezpieczeństwa.

iOS 15.4 pozwala ukryć irytujące ostrzeżenia w pęku kluczy iCloud ciekawostki   iOS 15.4 wprowadza kolejną nowość w iCloud Keychain. Mowa o podpowiedzi do hasła. Jak się okazuje najnowsza wersja systemu pozwala pozwala wyłączyć to ostrzeżenie. haslo

Ponadto system oznaczony numerem 15.4 wprowadził również możliwość dodawania notatek do dowolnego hasła w pęku kluczy iCloud. Więcej na temat najnowszej wersji systemu operacyjnego firmy Apple dowiecie się klikając w poniższy link.

iOS15.4, iPadOS15.4, watchOS8.5 i macOS12.3 mają zostać wydane w marcu. Oczywiście gry tylko to nastąpi damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top