iOS 15.4 RC i iPadOS 15.4 RC dostępne ciekawostki skad pobrac iOS 15.4 RC, iPadOS 15.4 RC, iOS 15.4 RC, co nowego w iOS 15.4 RC  iOS 15.4 RC i iPadOS 15.4 RC dostępne. Dobra wiadomość dla beta testerów. Właśnie w tej chwili Apple udostępniło im nowe systemy. Co zostało zmienione? iOS15.4 1 1 1300x700

iOS 15.4 RC i iPadOS 15.4 RC dostępne

iOS 15.4 RC i iPadOS 15.4 RC dostępne. Dobra wiadomość dla beta testerów. Właśnie w tej chwili Apple udostępniło im nowe systemy. Co zostało zmienione?

Poniżej tradycyjnie już mamy dla Was listę nowości i zmian jakie pojawiły się w nowych systemach.

Co nowego w iOS 15.4 RC – lista zmian

iOS 15.4 RC i iPadOS 15.4 RC dostępne ciekawostki skad pobrac iOS 15.4 RC, iPadOS 15.4 RC, iOS 15.4 RC, co nowego w iOS 15.4 RC  iOS 15.4 RC i iPadOS 15.4 RC dostępne. Dobra wiadomość dla beta testerów. Właśnie w tej chwili Apple udostępniło im nowe systemy. Co zostało zmienione? iOS15 10

  • poprawki błędów

Z oficjalnej listy zmian wynika, że naprawdopodobniej finalne wersje systemów skupiają się jedynie na poprawkach błędów. My właśnie zabieramy się za instalację oprogramowania. Gdy tylko proces zostanie zakończony i znajdziemy zmiany o których musimy napisać damy Wam znać.

Jeśli wpis nie zostanie przez nas edytowany to znaczy, że żadnych istotnych zmian nie ma.. Także zaglądajcie tutaj co jakiś czas.

Jeśli nie chcesz czekać do finalnego wydania systemów, to już teraz przetestować najnowszą wersję zapisując się do publicznych beta testów iOS i iPadOS. Jak tego dokonać? Już Wam mówimy!

Jak zainstalować publiczną betę iOS i iPadOS – instrukcja

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić przed instalacją jest oczywiście zalogowanie się za pomocą Apple ID na stronie beta.apple.com. Proces jest całkowicie darmowy. Gdy to zrobicie wystarczy wybrać odpowiedni system i pobrać profil, a następnie zainstalować go w iUrządzeniu. Aby to zrobić należy udać się do Ustawień w iPhone, iPad i całkiem u góry pod menu iCloud powinno dostępne być nowe pole z pobranym profilem. Wchodzimy tam i zainstalujemy pobrany profil. Teraz już wyłączamy i włączamy telefon lub tablet i gotowe. Aktualizacja powinna pojawić się w Ustawienia – Ogólne – Uaktualnienia. Instalujemy i cieszymy się najnowszą wersja systemu. Należy jednak pamiętać, że wersje beta mogą zawierać różne błędy, więc musicie się liczyć z tym, że któraś z funkcji może nie działać prawidłowo.

Kiedy Apple udostępni finalne wersje nowych systemów? Tego niestety nie wiemy, ale oczywiście gdy tylko to nastąpi na pewno damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top