iOS 15.4 vs iOS 15.3.1 - test szybkości ciekawostki test prędkości, iOS 15.4 vs iOS 15.3.1, iOS 15.4 czy iOS 15.3.1  W tym tygodniu firma Apple udostępniła użytkownikom system iOS 15.4. Jest to czwarte duże wydanie systemu iOS 15, które przyniosło mnóstwo nowych funkcji. iOS15.4 speedtest 1300x700

iOS 15.4 vs iOS 15.3.1 – test szybkości

W tym tygodniu firma Apple udostępniła użytkownikom system iOS 15.4. Jest to czwarte duże wydanie systemu iOS 15, które przyniosło mnóstwo nowych funkcji.

W systemie znajdziemy m.in. możliwość odblokowania Face ID z maseczką, lepszą obsługę ProMotion, nowe emoji i zmiany w zakresie ochrony przed śledzeniem za pomocą AirTags. Czy w aktualizacji iOS 15.4 Apple skupiło się tylko na nowych funkcjach? Czy poprawiona została także wydajność systemu?

YouTuber iAppleBytes przeprowadził szczegółowy test szybkości działania systemu iOS 15.3.1 i iOS 15.4 na ośmiu różnych modelach iPhone’a, w tym iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 i iPhone 13.

Jak widzicie powyżej system iOS 15.4 ogólnie wypadł dobrze. Interfejs użytkownika działał płynnie, a czasy uruchamiania aplikacji w większości przypadków były takie same. Niektóre aplikacje wydawały się jednak lagować na starszych modelach, takich jak iPhone 6S i iPhone 7. Różnica jest jednak widoczna tylko w bezpośrednim porównaniu, a po aktualizacji do iOS 15.4 opóźnienia mogą nie być zauważalne.

YouTuber zauważa, że wyniki Geekbench dla większości iPhone’ów były po aktualizacji do iOS 15.4 nieco niższe, zwłaszcza w starszych iPhone’ach. Wyjątkiem był jednak iPhone SE. Tak czy inaczej jeśli zastanawiasz się czy instalować najnowszy system, to nasza odpowiedź brzmi: TAK. Śmiało możesz instalować.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry