iOS 15.5 obsługuje zakupy poza App Store ciekawostki iOS 15.5  Firma Apple niedawno wdrożyła kilka zmian w App Store, które umożliwiają zewnętrzne opcje płatności i łączenie z zewnętrznymi witrynami internetowymi w celu zakupu.  AppStore 1 1300x700

iOS 15.5 obsługuje zakupy poza App Store

Firma Apple niedawno wdrożyła kilka zmian w App Store, które umożliwiają zewnętrzne opcje płatności i łączenie z zewnętrznymi witrynami internetowymi w celu zakupu.

W ramach tych zmian Apple w iOS 15.5 dodaje obsługę i ostrzeżenia o zakupach zewnętrznych. Kod do obsługi zewnętrznych zakupów został odkryty przez 9to5Mac w wersji beta systemu 15.5, która wyszła przedwczoraj. Witryna twierdzi, że iOS 15.5 „ma pełne wsparcie” dla „Uprawnienia do konta zewnętrznego łącza”.

iOS 15.5 obsługuje zakupy poza App Store ciekawostki iOS 15.5  Firma Apple niedawno wdrożyła kilka zmian w App Store, które umożliwiają zewnętrzne opcje płatności i łączenie z zewnętrznymi witrynami internetowymi w celu zakupu.  iOS15.5 linki

Wytyczne Apple dotyczące linków zewnętrznych w aplikacjach mają również na celu wyraźne rozróżnienie między „App Store” a zewnętrznym zakupem. Łącze musi otwierać się na przykład w nowym oknie przeglądarki w domyślnej przeglądarce urządzenia, a nie w widoku internetowym w samej aplikacji. Jeśli chodzi o zabezpieczenia, linki nie mogą zawierać informacji o śledzeniu ani przekierowań, a aplikacja może prowadzić tylko do witryny, z którą jest powiązana.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top