iOS 15.6 beta 2

iOS 15.6 beta 2 naprawia irytujący błąd Apple Music

iOS 15.6 beta 2 firma Apple naprawiła błąd, który powodował, że ikona aplikacji Apple Music była automatycznie dodawana do docka po ponownej instalacji.

Jak zauważył YouTuber Aaron Zollo, system iOS 15.6 nie umieszcza już automatycznie aplikacji Apple Music w Docku, jeśli z jakiegoś powodu użytkownik ponownie ją zainstaluje. Po aktualizacji ikona aplikacji Muzyka pojawia się na ostatniej stronie ekranu głównego, tak jak każda inna aplikacja.

iOS 15.6 beta 2 naprawia błąd Apple Music

iOS 15.6 beta 2 naprawia irytujący błąd Apple Music ciekawostki ios 15.6 update, iOS 15.6 naprawia blad apple music, ios 15.6 download, ios 15.6 beta profile download, ios 15.6 beta features, ios 15.6 beta download, iOS 15.6 beta 2  iOS 15.6 beta 2 firma Apple naprawiła błąd, który powodował, że ikona aplikacji Apple Music była automatycznie dodawana do docka po ponownej instalacji. AppleMusic 1

Wielu użytkowników sądziło, że firma stosuje jakieś praktyki antykonkurencyjne, aby umieścić Apple Music w centrum uwagi użytkowników iPhone’ów i iPadów, kosztem konkurencyjnych aplikacji, takich jak Spotify.

Serwis 9to5Mac przeanalizował kod systemu iOS 15 i potwierdził, że rzeczywiście jest to błąd. Istnieje wewnętrzny plik systemu iOS z domyślną lokalizacją każdej aplikacji na ekranie głównym, który jest używany do porządkowania aplikacji po przywróceniu telefonu. Firma Apple prawdopodobnie nigdy nie przetestowała, co by się stało, gdyby użytkownik usunął i ponownie zainstalował aplikację Muzyka lub jakąkolwiek inną aplikację, która domyślnie jest umieszczona w Docku.

Rzecznik firmy Apple potwierdził, że firma badała problem i że został on już naprawiony w systemie iOS 15.6.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top